2733
2739

عزیزم این تاپیک برای من خیلی مؤثر بود حتما بخون وبا صبوری انجام بده کاراشو ونگو ته جواب نمیده تلاشتو بکن👇👇👇👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4489349/خانوم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگی-و-رابطشون-رو-به-سردی-رفته-بیان-اینجا

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم کاملا منم بهش گفتم 

متاسفانه انگار اصلا گوشش بدهکار نیس استارتر

حتی اگه همسرشم مقصر باشه باید آخرین تلاشاشو به کار بگیره برا نجات زندگی 

حداقل بعدا عذاب وجدان نداشته باشه

تاریخ عضویتم😅😅
تولد رو از رو ترحم و دلسوزی و اینا میدونم میگیره

اگه بگیره یعنی دوستت داره دیگه بلد نیس ابراز کنه باهاش حرف بزن شاید از کارات دلخوره شاید فشار اقتصادی چیزی روشه.یا مشکلی داره . میدونم هیچکدوم از اینا کتک زدن رو توجیه نمیکنه اما خیلی از مشکلات با حرف درست میشه.اگه اهل خیانت نیس اگه اهل دود و دم نیس باهاش مدارا کن...اینجور که نوشتی توهم داری باهاش مقابله به مثل می‌کنی .چه اشکالی داره خودت غذا درست کنی یا لباسشو بشوری اتو کنی.مردا بروز نمیدن ولی رو این چیزا حساسن .یه مدت تو محبت کن باور کن اونم تغییر می‌کنه.اینجوری زندگی رو نه تنها به کام خودتون بلکه به کام اون طفل معصوم هم تلخ کردین.به طلاق فکر نکن حتی فکرشم نمیزاره برا درست شدن زندگیت تلاش کنی.برا آرامش زندگیت دعا میکنم

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 
2731
متاسفانه من جای خوبی بزرگ نشدم! خونه ما میدون جنگ بود. از ترس پدرم... آخ...  پدرم دوقطبیه. ما خ ...

عزیزم منم عین خودت که گفتی دقیقا زندگی منم همین بودهمیشه دعوا بود پدرم اخلاق خیلی بدی داشت و  داره و دوقطبیه و مادرم هم زن آرومی نبود به این تشنج ها دامن میزد خدا میدونه تو جهنم زندگی کردم تا بزرگ شدم پدرم خیلی اذیت میکرد کم کم که بزرگ شدم آزار و اذیتاش به سمت من سوق پیدا کرد الکی کتکم میزد با اینکه خیلی بچه سربراه و فوق العاده درسخون بودم خیلی در حقم ظلم کرد منم برلی فرار از اون وضعیت یه ازدواج اشتباه کردم و گیر یه خانواده خیلی بدجنس و خدانشناس افتادم پدر و مادر همسرم از اونا هم بدتر بودن و مخصوصا مادرش خیلی آزار و اذیتم کرد البته یه جاهایی پدرم باعث این وضعیتم میشد هنوز که هنوزه بچه دارم همون آش همون کاسه پدرم عین سگ با ما برخورد میکنه همش فحش و تحقیر البته دیگه نمیتونه کتکم بزنه منم مجبورم به خاطر مادرم هیچی نمیگم همش میگم کی تموم میشه البته بنا به شرایطی از دست همون مادرشوهر و خرابیکاریهاش اوندم دوباره مستاجر پدرم شدم هر چند وقت یه فتنه جدید همش از شوهرم ایراد میگیره تحقیرم‌ میکنه مثل به من میگه حیوون نجس اخلاقش افتصاحه خیلی اذیت میشم خوبی هم بهمون میکنه با بچم خوبه ولی چه فایده ما رو دوست نداره ان شاء الله به زودی جابجا میشم تحت شرایطی مجبور شدم بیام اینجا هر کی میخونه برای منم دعا کنه رنگ آرامش یه روزی ما هم ببینیم شرایط استارتر کاملا درک میکنم 

خانوادم حمایتم نمیکنن کجا برم بعد بچه یا بدون بچه.کاش تو وضعیت من قرار بگیری به حق این سحر

واقعا که متاسفم برات

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
خانوادم حمایتم نمیکنن کجا برم بعد بچه یا بدون بچه.کاش تو وضعیت من قرار بگیری به حق این سحر

توهین نکنید

دیگه لباساشو هم نمیشورم و اتو نمیکنم و تو دعوا سکوت میکنم بخاطر ترس و لرز بچم

الهی عزیزم خیلی سخته گلم برین پیش مشاور بخاطراون طفل معصوم بچهاگناه دارن آخه بگومرتیکه من بمیرم خدای نکرده ضربشواون بچه میخوره ک بی مادربزرگ میشه خدابه راه راست هدایتش کنه

مرد ۳ چیز براش مهمه اقتدار (پروبال بدی و هندونه زیر بغلش بزاری )😐 شکم زیر شکم اینارو ندی بهش مث ...

من خودم بیشتر شکم رو انجام میدم بقیه رو نه

همشم دعوا داریم 

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1