2733
2734
چرا برای گرم شدن زندگیت کاری نمیکنی  الان واسه مقابله به مثل خیلی دیر شده رابطه رو بدتر میکنه& ...

اتفاقا منو فقط برا مسائل جنسی میخواد همیشه گرمه اما من همش پسش میزنم

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صد سال سیاه نمیخوام تو وضعیت تو باشم زنیکه حمال 

چرا دلش میسوزونی خودتم میدونی که انقدر تحت فشار بود اونطوری گفت و گرنه از ته دلش نبود البته به ایشونم گفتم درست نبود نفرینتون کنه شما هم لطفا ناراحتش نکن زنیکه حمال چیه آخه

خدایا مهر کسانی رو که قسمتمون نیستن به دلمون ننداز
واسه اينكه ول كن نيستي همينطوري داري رگباري توهين ميكني ي جمله بگو منظوري نداشتم نفرينم ميكني ديد ...

من نیازی به حمایت ندارم یکی بهم خوبی کنه خوبی میکنم بدی کنه صدبرابر بدی مسکنم

ه

تحمل کن درست میشه اما دیگه دعوا راه ننداز که فکرکنه بدون اون بریدی وشروع به تحقیرت کنه اگه ازش ناراحتی تا اخلاقشودرست نکرده محلش نده وحرف هم که میزنی با آرامش وبی خیالی باشه وبی محلی کاراتو انجام بده اگه به خودت برسی موقع بحث کردن اعتماد بنفست می ره بالا وزورش بهت نمی رسه اگه برای خواسته هات به جای اعتراض منطقی گریه وبیقراری کنی توپ میوفته توزمین اون به جای دادو بیداد موقع بحث بگو که حق نداره حرف خونتون رو به مادرش بگه 

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
اتفاقا منو فقط برا مسائل جنسی میخواد همیشه گرمه اما من همش پسش میزنم

خب اشتباهه عزیزم..اونم برات با بداخلاقیش جبران میکنه..

شما هم کوتاه نمیایید خب

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤

عزیزم تغییرو از خودت شروع کن رفتاراتو اخلاقو عوض کن بهش بها بده محبتش کن منم یه سری از رفتارهای خودم سرد شده بودم دیدم شوهرمم سرد شده کمتر خونه میشه یا وقتی خونست عصبیه داد و بیداد داره میکنه ولی وقتی خودمو قویتر کردم خودم رفتم سمتش وقتی بیرون بود بهش زنگ میزدم وقتی داد و بیداد میکرد باهاش دهن به دهن نمیشدم باهاش شوخی میکردم یا در حد یه پیاده روی کوچیک تا دم سوپری باهاش راه میرفتم باورم کن رفتارش عوض شد هر شب بهش بگو دوستت دارم و بابت کارهاش ازش تشکر کن بهش ثابت کن قدردانش هستی بخدا قسم جواب میده الان همینکه کوچکترین وظایفت رو داری انجام نمیدی و میزاری میری خونه مادرت قشنگ داری تیر خلاص زندگیتو میدی دستش. از خونه فراریش نده.ببخشی طولانی شد ولی امتحان کن جواب میده بی شک جواب میده

خداروشکر من انقدر شوهرم خوبه که وضعیتم مثل تو نکبت نمیشه

بیخیال 

تمومش کن عجب !!!!!

یه چی گفتی اونم جواب داد 

ادب خوب چیزیه

سرگروه‌ گروه رز قرمر❤وزن شروع ۹۵❤وزن فعلی ۹۵❤وزن مورد نظر ۷۰
2706