2733
2734
هیچ چیزی مثل حرف زدن اروم و منطقی مشکلاتو حل نمیکنه پشین باهاش حرف بزن دلیل کاراشو ازش بپرس

آفرین که آروم شدی

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
من بچه رو بند کردم؟من اصلا ازش خوشم نمیاد کلا جدا کردم خودمو ازش

نه گلم

شمارو نگفتم

گفتم بعضیا بچه میارن ک فقط شوهرشونو نگه دارن توی زندگی ولی این درست نیس

من فقط به شدت دلسوز بچه هایی ام که توی این جو بزرگ میشن و آسیب روحی جدی میبینن بعد اونام بزرگ میشن میرن توی زندگی یه نفر دیگه و این چرخه ادامه داره...

من جای شما نیستم و قضاوتت نمیکنم🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما سعی خودتون رو بکنید تا دلشو ب دست بیارید بدون هیچ توقعی محبت کنید بخاطر بچه تونم که شده یه ...

من زنی ام که همه روش ها رو امتحان ‌کردم بله اگه خوب باشم اونم اروم میشه اما باز اخلاقای عذاب دهنده ش رو داره منم ولش کردم کلا

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
2728

برعکس شوهره من زیره شکمش زیاد مهم نیست به خاطره من میدونه خیلی برام اولویت داره میاد سمتم والا به خوابش بیشتر وابسته هست منم اسی تقریبا مشکلات تو رو دارم اما برعکسشو من عصبی و قاطی ام همش داد میزنم خود زنی میکنم 😑

2738
نه رام نمیشه بعد رابطه دوباره بد میشه و اینقد عوض میشه میفهمم محبتش برا چیز دیگه بوده

صرفا انجام اون عمل و نمیگم‌ب شیوه ای ک اون دویت داره اینکارو بکن.و زندگیتو بکن.شام و مهار چرا نپختی؟افطار و سحر بهش ندادی.چرا خودت و فراموش کردی؟؟؟بیخیال باش .محبت کن.تمکین کن.غذا درست کن.ب خودت برس .بهانه دستش نده دیگه.

نه گلم شمارو نگفتم گفتم بعضیا بچه میارن ک فقط شوهرشونو نگه دارن توی زندگی ولی این درست نیس من فقط ...

دقیقا روح من بچگی آسیب دیده الان عقدشو روی سره دخترم و شوهرم تلافی میکنم

من زنی ام که همه روش ها رو امتحان ‌کردم بله اگه خوب باشم اونم اروم میشه اما باز اخلاقای عذاب دهنده ش ...

پس مشکلتون ان شاالله حل شدنیه بازم باهاش خوب شو راضیش کن بره پیش مشاور نگو تو باید بری بگو هر دومون نیاز داریم بخاطر زندگیو بچه مون  

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود ❤
2706