2733
2734
من یه ادم انتقام جو ام یکی بهم خوبی کنه خوبی میکنم بدی کنه صدبرابر بدی مسکنم 

حالا تا اخر دنیا هرچی پست بزاره ریپ میخوای کنی؟

اروم باش به خاطر نی‌نی 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
اخه بنده خدا خرج که میکنه میگه تو ماه رمضلن یه افطار و سحر نپختم  

مرد ۳ چیز براش مهمه اقتدار (پروبال بدی و هندونه زیر بغلش بزاری )😐

شکم

زیر شکم

اینارو ندی بهش مث گرگ درنده پاره پاره ت میکنن

اون داره با کتک زدن و فحاشی عقده همینارو خالی میکنه

اسی بشدت بی سیاسته و خودش آتیش انداخته تو زندگیش با کاراش

البته تجربه شم کمه.من تجربه دارم میدونم درد این مرد اول جنسیه بعد شکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تغییرو از خودت شروع کن رفتاراتو اخلاقو عوض کن بهش بها بده محبتش کن منم یه سری از رفتارهای خودم ...

من دوسش ندارم دیگه.اگه مثل قبل خوب بشم حس میکنم هالو ام

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

موهامو پسرانه کوتاه کردم.یه حس خنثی دارم.خنده های عصبی میزنم زیر دوش ساعتها فکر میکنم دیگه حتی گریه م نمیاد

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
2731
شما که جمع تمام رسیدگی ها به همسرت رو داری چطور توقع داری اون مثل شما نباشه!!!

اون همچیو خراب کرد

من بچه رو بند کردم؟من اصلا ازش خوشم نمیاد کلا جدا کردم خودمو ازش

خب الان چرا اومدی دنبال علتش میگردی؟علتشو داری خودت میگی دیگه .اینجوری ادامه بدی فقط آزامشو از خودت و بچت گرفتی .بلکه بکشه ب جاهای باریک

ببخشیدا الان قشنگ فهمیدم مشکل شما از کجا شروع شده همش ازی همین مسائل جنسیه مردا اگه ازین لحاظ براش ...

نه رام نمیشه بعد رابطه دوباره بد میشه و اینقد عوض میشه میفهمم محبتش برا چیز دیگه بوده

موهامو پسرانه کوتاه کردم.یه حس خنثی دارم.خنده های عصبی میزنم زیر دوش ساعتها فکر میکنم دیگه حتی گریه ...

چرا ب مسائل زناشوییتون بی اهمیت شدی؟؟؟وقتی شوهرت آدم گرمیه و تو جوابگوی اون نیستی بلکه پسش میزنی توقع داری اون محبت کنه ؟؟؟علت کارت چیه؟نمیخای روی آرامش و محبت ببینی؟