2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325257 بازدید | 1258 پست
ما رفتیم کلاس رقص. یادمون رفت وسط رینگ یه قسمتی بود من باید شونه خودمو مینداختم روی شونه داماد ...

😅😅😅 تورو در حال تقلا تصور کردم وسط حضار محترم 😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

عروسی منم

قرارشد عروسی نگیریم وفقط برم ارایشگاه و اتلیه

و چون همسرم پول زیاد نداشت از دوستم لباس عروس گرفتم ولی حدود 15 سانت زیپ بالا نمیرفت و تنگ بود خلاصه داخل ارایشگاه که لباسم راتنم کردم ارایشگر دلش واسم سوخت و بابت ارایش تخفیف خیلی خوبی داد

خدایا غم را از زندگی بابا و مامانم بِبَر، خسته شدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😅😅😅 تورو در حال تقلا تصور کردم وسط حضار محترم 😅😅😅

نیشمم باز بود🤦🏻‍♀️

از حرص

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
عروسی ما که داماد اومده سوار ماشین بشه در قفل شده دست گلم تو ماشین جا مونده . دیر اومد دنبال عروس آر ...

یعنی جی دامادرفته دیگ بشوره مگه میشه؟ به خداتو این سایت چه چیزا که نشنیدم.واقعا داری جدی میگی؟

2738
با اون کفشای پاشنه بلند مون 

من پاشنه ۱۵ سانتی پام بود،ولی ساپورت پوشیدم چون خطر بالا رفتن دامن لباس عروس زیاده یهو میبینی شرفت به باد رفته😂
😂😂😂😂😂تازه تو حیاط که گوسفند جلو پام کشتن😣
لباسم بالا گرفتم که خونی نشه قششنگ تا بالا زانوم معلوم بود خدا رحم کرد ساپورت پام بود😐
😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

منم خیلی بدشانسی آوردم روزعقدوعروسیم .

ازبرق آرایشگاه رفتن ولباس تنگ بودن تاااا باراول بله گفتن وپرت شدنم ازپله های تالار😂😂

دیگه نصف نی نی سایت منوازرواین خاطره هاوبدشانسیام میشناسن 😅😅

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
نیشمم باز بود🤦🏻‍♀️ از حرص

کاش میشد اون یه تیکه رو ببینم 😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

خانما بیاین تاپیک اخرم لطفا ازمایش میخوام بدم اونایی که ازمایش هورمون دادن بیان بگن سوالمو لطفا با اجازه اسی 

آرسام مامان بیا توخوابم تو واقعزت نمیای حداقل تو خوابم بیا بیا یکم از حس مادریم ارضا شه بهت شیر بدم حموم ببرمت لباس کلفت بپوشونم بیا مامانم بیا بابا مهدی دلش میخوادت به من نمیگه میگه ما هنو خودمون بچه ایم ولی من میبینم بچه فامیلو چطوری بغل میکنه میبره مغازه خرید میکنه میبینم حسرتشو ارسام مامان برات خمیر بازی خریدم بیا بهت یاد بدم شکلک درست کنی بیا بریم جمعه ها پارک بیا منو نزغر بخوابم اصلا بیا کابینتای خونرو نمیبندم هرچی دوست داری بریز بپاش تو بیا من کنترل تلویریون میدم دستت فقط کارتون ببین بیا بیا مامان جانم بیا منم طعم مامان شدنو بچشم بخدا من مامان بدی نمیشم بیا بیا تا من مریض نشدم تا بابا مهدیت نا امید نشده بیا تا خیلی دیر نشده
ما صیغه نبودیم حتی حق حرف زدنم باهم نداشتیم قرارم نبود 7ماه نشون بمونم چون خواستگاریم افتاد قبل محرم ...

عین این بلا که چه عرض کنم چون ما اولش فکر کردیم بلاست اما الان دیدیم خیر بوده

عین این ماجرا برای دختر جاریم اتفاق افتاد

بمیرم برای دلش😢

پسره کلی هندی بازی دراورد و میخوامت و این حرفها

اومدن خواستگاری 

مامانش و مامانبزرگش که کلیییی باد کرده بودن و توی قیافه بودن

دیگه حرفها زده شد و مهریه رو بریدن

قرار شد هفته بعد جشن نامزدی باشه

فردای مراسم خواستگاری،دخترجاریم رفت کلاس زبان که بعد پسره بیاد دنبالش و برن بگردن

کلاس زبان تموم شد و گوشی پسر خاموش

هررر چی طفل معصوم زنگ میزنه پسره جواب نمیده.زنگ میزنه به مادر نامزدش که از ارش خبر ندارم و نگرانم

مامانش میگه مگه بهت نگفته؟اون تورو نمیخواد

واااای خدایا

این شب قبل عاااشق بود الان فارغ؟!

به همین راحتی همه چیو تموم کرد

طفلک دختر جاریم داغون شد

بدیش هم به این بود که همکار بودن و چشم تو چشم

دختر جاریم امیدوار بود که برمیگرده توی ماه دوم که ذوق داشت که داره بهش توجه میکنه،پسره کارت عروسی پخش کرد

بازم دختر جاریم داغون شد

به سال نکشیده طلاق گرفتن و الان پسره مرتب شیفت شب کار برمیداره تا بتونه قسط مهریه بده

دختر جاریم هم ماشالله با یه پسر عاااالی و آقا ازدواج کرد

اسی من اگه از عروسیم بگم خون گریه میکنی تازه ۱۵ سالم بود ازدواج کردم تو ۱۶ عروسی بود مامانم اینا چون دوتا خواهر پشت سر هم عروس شدیم یکم دستشون تنگ بود من تو خانواده ای بزرگ شده بودم که پول براشون انقدرا هم مهمو نبود ولی شوهرم بر عکس پول از همه چیز براش مهم تره چند روز قبل عروسیم سر خرید لباس باهم دعوا کردیم اخرم مامانم نصف پول رو داد تا لباس مورد علاقم رو بگیرم ارایشگر که هیچ یه خاله تازه کار داشتم که پول اونم مامانم داد وگرنه میگفتن خاله شوهرم که اصلا خودشم بلد نیست ارایش کنه و یه دوره کوتاه کنار یه ارایش گر بوده ارایشم کنه .اصلا اونا بکنار سر پول شب حنایی که مامانم برام گرفته بود یک کتکی بهم زد درست تو شب اول ازدواجمون قبل هر چیز مرض پول گرفته بود کلی کتکم زد و گفت بیا برو خونه بابات سر ابروی بابام اوشب پست و غداب دهندرو تحمل کردم الان باهاش فقط زندگی میکنم همین در کل بعد چندین سال باز دلم از پره ولی چاره ای نیست الان خودت رو سر یه همچین چیزایی ناراحت نکن مهم رفتار شوهرت بوده 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2706