2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
اره خیلی ادم خوبیه خیلی دوسم داره خانوادم عاشقشن ولی حسی بهش ندارم دست خودم نیس هرچی‌محبت میکنه به چ ...

نکنه بفکرکسی دیگه ای؟!؟

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاملا قبول دارم حرفتو  پسرخالم سالها خاستگارم بود بعنوان ی موجود اضافی میدیدمش  الان میب ...

هعیییییی روزگار نامرد 

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃
اره خیلی ادم خوبیه خیلی دوسم داره خانوادم عاشقشن ولی حسی بهش ندارم دست خودم نیس هرچی‌محبت میکنه به چ ...

چون سنت کمه واقعن خداتو شکر کن البته وقتی نی نی بیاد زندگیت شیرین ترم میشه ماشالله سن شوهرتم بزرگ نیس مناسبه باهم ب همه چی میریسین

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍

عکستو بذار

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
☹☹☹☹من از همون اول راضی نبودم از ازدواجم شاید واسه همین ایقدر بدشانسی اوردم

بد شانسی نبود عزیزم اشتباه کاری از خودت بود

مثلا میتونستی بگی یکی دیگه بره بران لنز بگیره

یا بجای واجبی از ژیلت استفاده میکردی یا خلاصه موقع لاک مراقب میبودی ولی دیگه هر چی بود گذشت

حالا ماجرای من 

بعد عروسی همه فامیلا افتادن دنبالمون رفتیم تا در خونمون 

در خونه هم ارکست بود حالا چند تا آدم جو گیر شوهرمو از ماشین پیاده کردن ب زور بیا وسط برقصیم 

شوعر منم عاشق رقص 

رفت باهاشون سوئیچ رو برداشت و رفت شیشه های ماشین هم بالا بود ماشین خاموش وسط چله تابستون همه ریخته بودن رو ماشین عروس من مونده بودم توش کسی حواسش ب من نبود همه داشتن وسط رقص رو نگاه میکردن منم حالم بد شد داشتم از گرما غش میکردم نمیتونستم در ماشینو باز کنم 

یه خانومی نمیدونم کی انگار فهمید حالم بده ب زور آدما رو کناز زد اومد در رو باز کرد عین یه جنازه منو بردن خونه 

شب عروسی هم با شوهرم قهر بودم چون منو یادش رفته بود 

وا چرااا؟

4روز مونده به عقدبعد7ماه نامزدی زدزیرهمه چی بااینکه لباس خریده بودم حلقه خریده بودم ازمایش رفته بودیم گف بامن بمونی بدبخت میشی بعد2ماه طلاق میگیری ورف

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
اره

😒😒😒نکن اینکارو ضربع به خودته فقط

اگرشوهزت ادم خوبیه و زندگی خوبی داری بهش دل ببند

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2706