2733
2734
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین بااین شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 67 پست

بعد امشب  من راجع ب احتلام وخواب دیدن خوانومها واقایون حرف میزدم یهوخیلی تصادفی راجع ب حمون رفتنش یهوگفت خواب دیدم یه دخترسبزست به سبنش دست میزدم نوک سینش سیاه سباه بود درجاارضا شدم همون بودکه رفتم حموم اینم بگم خیلی محافظه کاره طوری ک وقتی اینوگفت من شاخ دراوردم جطوشدگفت 

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماباشین شوهرتون یهوباوقاحت انگارکه هیج اتفاقی نیفتاده ویه چیزعادیه اینوبراتون تعریف کنه دنیاروسرتون خراب نمیشه که خدایا باچه موجودی دارم زندگی میکنم ؟؟؟ بعدمیگم ادم اگراهل گناه نباشه ذهن ناخوداگاهش هم پاکه وخواب شیطانی نمیلینه ببینه هم کنترلش میکنه میگه ول کن بینیم باباتوهم خوابه خواب

2731
بعد امشب  من راجع ب احتلام وخواب دیدن خوانومها واقایون حرف میزدم یهوخیلی تصادفی راجع ب حمون رفت ...

عجب.... شاید از دهنش در رفته... 

شوهر منم یه وقتها یه چیزایی میگه.... ولی میدونم منطوری نداره خیلی به دلم نمیگیرم.... فقط یه وقت ببینم مثلا از قیافه بازیگری چیزی نظر میده بش میگم حواست هست داری چشم چرونی میکنی من هیچی جواب خدا رو چی میدی. بیچاره سریع شرمنده میشه  

مطمئنی شما؟ شاید ببخشید یکم شکاکی. اخه اینقدر پر رو یعنی که جلوی شمام هیزه

ببین مستقیم اینکارونمیکنه که مثلاتولدبچم بوددقت کردم دیدم به بهونه دخترم داره ازیه خانومی فیلم میگیره کاری کردم به یه بهونه خانومه روصدازدم  ببینم شایدمن اشتباه فکرمیکنم دیدم ب یه بهونه دوباره شوهرم اومد سمت این خانوم دوباره دوربین وگرفت 

استارتر شما دو بار جدا شدی و برگشتی ... مشخصه آدم این کار نیستی  به نظرم انرژیت روبذار روی بهب ...

اگراین دختردومم دم بخت نبود میشدکاریش کرد من جداکه شدم مجبوزشدم خونمونوبفروشم جهیزیشوبدم خودم شاغل نیستم ک جهیزیه اینیکیم بدم خرجیمونوازکجابیارم؟

2738
شماباشین شوهرتون یهوباوقاحت انگارکه هیج اتفاقی نیفتاده ویه چیزعادیه اینوبراتون تعریف کنه دنیاروسرتون ...

در مورد وقاحت تعریف کردنش حق با شماست ولی در مورد خواب دیدن خیلی ربط صد در صد نداره. نمیدونم کجا بود دیدم فکر کنم اعتقاد قدیمیهاست که اینها خوابهای شیطانیه و کار اجنه هست. خیلی دست خودش نیست. در ضمن سیستم افایون خیلی با ما فرق میکنه. من حتی شوهرم یبار بم گفت خواب دیده با یه مرد بوده. البته جزییاتشو نگفت.

اخی عزیزم .... حالا میگی یعنی دوشش برای .... از کجا مطمینی؟ جایی رفته قبلش

والا هفته پیش هم  رفته بودشهرستان اونجاخونه داریم خونه سازمانیه یک هفته اونجابود وقتی برگشت صبح بود روزه بود خوابیدکنارم طوری بودکه متوجه شدم قرص تاخیری خورده ازاین قرصا که تادوروز حالت نعوظ پایدار هستش وچون روزه بودیم کاری انجام ندادیم ولی برام سوال شد نکنه دیشبش خورده بوده

اگراین دختردومم دم بخت نبود میشدکاریش کرد من جداکه شدم مجبوزشدم خونمونوبفروشم جهیزیشوبدم خودم شاغل ن ...

منم منظورم اینه که راه حل شما جدایی نیست 

باید فکرای دیگه کنی که لطمه کمتری بخورید

جسارتا ارتباط خودتون چطوره؟  چون اغلب معتادها از این نظر ضعیفن

خیلی سریع تحریک میشه ولی به همون سرعت هم تمام من خیلی ناراضیم ازش 

2706