2726
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین بااین شوهر

812 بازدید | 67 پست

ممنون میشم اگرخانومای جاافتاده باتجربه مشاوریاوکیل حتی توی سایت هست ک تجربه اززندگی های متفاوت داره راهنماییم کنه 

من یه بیوگرافی  اززندگیم میگم خوبیاوبدیاشو 

وچیزی ک باعث شده این تاپیکوبزنمم میگم سرعت نتم پایینه لطفا نگید سرکاریه 

شوهرمن یه اقای ۴۵ ساله قدبلند خوش تیپ وبدون نقص وصورت موجه ومتین وزیبا کلاشخصیت کاریزماتیک وسروزبون دار وخنده روواجتماعی وازطرفی هم گاهی خیلی رسمی اخمووحق به جانب هستش که یه جامیبینی زهرماره یه جاکوزه عسل وبسیاربسیارروابط اجتماعیش بالا ورفیقاش زیاد ازایناس ک ته ریش میزاره سبزست واندام عالی  معلمه مدرکش لیسانسه خوشنویسیش عالیه درخدنستعلیق رشتش الهیات یه وقتایی شعرمیگفت خط مینوشت عضوانجمن شعربود یه وقتایی توادارشون فیلمبردارمراسم میکرد یه وقتایی مجری برنامه هابوده یه وقتایی تومدرسه مشاوربوده توجلسه های انجمن اولیا ومربیان اصلانمازقضانداره اهل نمازوقران وبسیارمتشخص ومن تاحالاندیدم مسواک نزنه عطرنزنه دوش گرفتنش دیربشه اما!!@

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 

اینو تا اینجا باید حلوا حلوا کرد 😂🤣😂❣️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اما چی؟؟ 🤔

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

فک کنم دارن مینویسن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
این شوهر نیست که جواهره

اما

اماازاینطرف توخونه بابچه هاحسابی سختگیر یه وقتایی بیشخصیت حرفاوکلمه هایی ب دهنش میاد خدامیدونه نگم بهتره  بچه هام دوسش ندارن هرشب توخونه تریاک میکشه یه گوشه وخیلی بخاطر این کارش زبون میریزه به شدت زبون بازهست واسه من یعنی همونقدر که بددهنه همونقدم حیله گروزبونباز هستش بارها چت هاشودیدم دوبارازش جداشدم ولی باز نشده ک جدابمونیم وبعدچندین ماهدازطلاقمون به هم برگشتیم چشماش هیزه دلش پاک نیست به شدت اسیرهوای نفسشه واماازخودم بگم

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 
اماازاینطرف توخونه بابچه هاحسابی سختگیر یه وقتایی بیشخصیت حرفاوکلمه هایی ب دهنش میاد خدامیدونه نگم ب ...

از اونجا که گفته بودی زبون باز فهمیدم یه ریگی به کفشش هست

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706