2752
2734
عنوان

خوبی زیاددل ومیزنه و..

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 38 پست
گفتم دیگه اینا همش بخاطر نبودن عزت نفس و اعتماد به نفسه ولی کم کم سعی کن خودت اولویت باشی مثلا وقتی ...

درسته دقیقا 

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
درسته ی مشکل دیگ ک دارم زود یادم میره بدیاشون ک چی گفتن چ رفتاری داشتن بازمیرم سمتشون

خب مثل همیم.نگران نباش.منم لنگه ی خودتم...نمیدونم انگار تلافی کردن و بدی کردن توی وجودم نیست 

اللهم عجل الولیک الفرج💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مثل همیم.نگران نباش.منم لنگه ی خودتم...نمیدونم انگار تلافی کردن و بدی کردن توی وجودم نیست 

ولی عزیزم اینطوری خوب نیس نمیگم تلافی کنیم ولی حداقل یادمون بمونه باهامون چطوررفتارکردن 

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
یسوال عذرمیخوام بدموقع وقتتون رومیگیرم ساعت۳و دیروقت، چطور میشه ترساشو کناربزاره راستش من حتی دوره ه ...

نه عزیزم خواهش میکنم..

ببین من اصلا از روانشناسی و اینا هیچی سر در نمیارم ولی خب بشین ترساتو بنویس روی کاغذ و هی به خودت بگو قرار نیست اتفاقای بد تکرار بشن برای من

حسای بدی که از ادما میگیری رو بنویس اتقاقات بدی که برات میوفته رو بنویس حرفایی که میخوای به کسی بزنی ولی نمیتونی رو بنویس همین درد و دلا رو بجای اینکه به ادمای اشتباه بگی بنویس و در اخر همرو پاره کن بریز دور 

وقتی ارتباطت با نوشتن خوب بشه حرف زدن با ادما برات کم اهمیت تر میشه حال خودت بهتر میشه

2731
چون مهرطلبی اعتماد به نفس نداری به دیگران باج میدی که اوناهم بهت محبت کنن و وقتی این کارو نمیکنن عصب ...

البته ببخشید میدونم منظورت با ایشون هستش ولی من میگم شاید دودقیقه ی دیگه من زنده نبودم نمیخام زیر خروارها خاک حسرت بخورم که مثلا چرا فلانی که بهم زخم زبون زد یا بدی کرد مثل خودش ناراحت کردم.من اینجوری ام...ولی یچیز دیگه‌ای هم هست من اصلا وابدا اجازه نمیدم کسی بجای من وبرای من تصمیم بگیره به هیچ عنوان 

اللهم عجل الولیک الفرج💚
نه عزیزم خواهش میکنم.. ببین من اصلا از روانشناسی و اینا هیچی سر در نمیارم ولی خب بشین ترساتو بنویس ...

موافقم نوشتن خیلی خوبه ادم سبک میشه دیگ استرسم اینم نداری طرف حرفاتوب کسی بگه 🙏🏻

البته ببخشید میدونم منظورت با ایشون هستش ولی من میگم شاید دودقیقه ی دیگه من زنده نبودم نمیخام زیر خر ...

عزیزدلم من تو حرفام گفتم مثل خودشون رفتار کنه؟!

و اینکه نمیذارید کسی بجاتون تصمیم بگیره یه حسن خیلی بزرگه 

ولی عزیزم اینطوری خوب نیس نمیگم تلافی کنیم ولی حداقل یادمون بمونه باهامون چطوررفتارکردن 

دیگه متأسفانه بدی وتلافی نمیکنیم ولی اگه ببینم کسی واقعا داره از صبوری ام اخلاق خوبم سوءاستفاده میکنه خیلی گذشت میکنم ولی وقتیکه ببینم دیگه داره شورش رو درمیاره جلوشون سفت وسخت میمونم 

اللهم عجل الولیک الفرج💚
دقیقا سعی کن بنویسی خیلی حالت بهتر میشه🥰

حتما ممنون عزیزم🌸

دیگه متأسفانه بدی وتلافی نمیکنیم ولی اگه ببینم کسی واقعا داره از صبوری ام اخلاق خوبم سوءاستفاده میکن ...

یسریا ظرفیت محبتی ک بهشون میکنی و ندارن 

یسریا ظرفیت محبتی ک بهشون میکنی و ندارن 

واقعا ندارن گل گفتی گل گفتی یعنی اول که فک میکنن وظیفته دوم هی از ادم طلبکارن سوم بسیار بسیار پرتوقع اونم از نوع بیجا از ادم دارن میدونی اگه از خانواده ی ادم باشه کار سخت میشه مثلا مادر ادم ادم میمونه چیکار کنه

اللهم عجل الولیک الفرج💚
واقعا ندارن گل گفتی گل گفتی یعنی اول که فک میکنن وظیفته دوم هی از ادم طلبکارن سوم بسیار بسیار پرتوقع ...

من یکی ازنزدیکانم همین رفتارارو داره باهام و کم کم دارم فکرمیکنم بشدت رابطموباهاش محدود کنم چون روانم داره اسیب میبینه

2706