2752
2734
عنوان

خوبی زیاددل ومیزنه و..

250 بازدید | 38 پست

دیگران ادمو احمق فرض میکنن.. 

کلا ادم ساده وخاکی هستم اهل فیس وافاده نیستم باهررنج سنی مث خودش رفتارمیکنم باهمه زودمچ میشم همیشه حال همه رومیپرسم.. 

شده خودم پول نیاز داشتم ولی پولمو دادم ب کسی ک پول نیازداشته قیدخودمو زدم ب اون قرض دادم وجالب اینجاست طرف اونقدربیشعور وقتی پول دستش میاد نمیگه پول اینوبدم اونقدر نمیده ک خودم بگم فلانی پولمونیازدارم دیگه بهم میدیش!

مثلا تلفنی حال همه رومیپرسم بعدمیبینم دیگران ب اندازه من واسم وقت نمیزارن بگین..!

چکارکنم ترک کنم این عادت بد رو

«که دیگران منو ساده فرص نکنن»؟ 

«چطور کسی رفتاربدی باهام داره یادم نره»؟ 

چطور ب همچین ادمایی دیگ اعتمادنکنم واینم میدونم مشکل ازمنه فکرمیکنم همه مث خودم هستن! 

متاهل👩‍❤️‍👨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط خوشحالم آدمای مهربون دلی مثل تو هنوز هستن

ولی عزیزم من خودمودارم سرزنش میکنم بابت این اخلاقم چون خیلی اسیب دیدم بخاطرش من نیاز ندارم خوبیاروجبران کنن ولی حداقل ادم باشن بی معرفت نباشن همین

متاهل👩‍❤️‍👨
درسته ی مشکل دیگ ک دارم زود یادم میره بدیاشون ک چی گفتن چ رفتاری داشتن بازمیرم سمتشون

چون مهرطلبی اعتماد به نفس نداری به دیگران باج میدی که اوناهم بهت محبت کنن و وقتی این کارو نمیکنن عصبی میشی

وقتی خودت پول نیاز داری ولی میدی به یکی دیگه اون طرفم تورو اولویت دوم قرار میده

دیگران دقیقا همون رفتاری رو باهات دارن که خودت با خودت داری

ولی عزیزم من خودمودارم سرزنش میکنم بابت این اخلاقم چون خیلی اسیب دیدم بخاطرش من نیاز ندارم خوبیاروجب ...

اینو دیگه من نمیدونم زندگیه خودته میتونی هرجوری ک دلت میخاد باشی 

چون مهرطلبی اعتماد به نفس نداری به دیگران باج میدی که اوناهم بهت محبت کنن و وقتی این کارو نمیکنن عصب ...

راستش شاید همین باشه ک شمامیگی ولی وقتی ریشه یابی کردم دیدم ی درصدیش ب مهرطلبی مربوط بقیه اش خودم واقعا دلم نمیاد بدباشم یاکینه ای مثلا طرف ابروموبرده پشت سرم اصلا ادمی نیستم کینه ب دل بگیرم یادم میره زود ومتاسفانه بارها ازهمون نقطه اسیب دیدم خیلی دارم سعی میکنم درسش کنم

متاهل👩‍❤️‍👨
راستش شاید همین باشه ک شمامیگی ولی وقتی ریشه یابی کردم دیدم ی درصدیش ب مهرطلبی مربوط بقیه اش خودم وا ...

عزیزم کینه ای بودن خوب نیست و خیلی خوبه که ‌کینه ای نیستی ولی درس گرفتن از اشتباه باید باشه

هر کاری فقط دفعه ی اوله که اشتباهه دفعه های دوم دیگه انتخابه شما وقتی از یه نفر رفتار بد میبینی میگی اوکی اشتباه کردم تحویلش گرفتم ولی وقتی بازم تحویلش میگیری یعنی من دارم انتخاب میکنم که این ادم بامن رفتار بدی داشته باشه..کینه ای نباش ولی قاطع باش ادمارو به راحتی حذف کن از زندگیت

عزیزم کینه ای بودن خوب نیست و خیلی خوبه که ‌کینه ای نیستی ولی درس گرفتن از اشتباه باید باشه هر کاری ...

درست ی ریشه دیگه این مشکلم ترس ازدست دادن وتنهاموندن امیدوارم بتونم درسش کنم چون بابت این اخلاقم داره ازم سواستفاده میشه

متاهل👩‍❤️‍👨
درست ی ریشه دیگه این مشکلم ترس ازدست دادن وتنهاموندن امیدوارم بتونم درسش کنم چون بابت این اخلاقم دار ...

درکت میکنم چون منم دقیقا این مشکلاتو دارم ولی بشین فکرکن ببین این ترس ازکجا اومده تو زندگیت؟معمولا از بچگی یه اتفاقی میوفته که این ترسو ادم پیدا میکنه بعدم سعی کن بنویسیش و اینو بپذیری که توی زندگیت هیچکس با ارزش تر از خودت نیست هیچکس مهم تر از خودت نیست 

برای شروع این کارو بکن:وقتی درحال انجام کاری هستی و گوشیت زنگ میخوره یا پیام میاد جوابشو نده بذار بعد از اتمام کارت جوابشو بده

درکت میکنم چون منم دقیقا این مشکلاتو دارم ولی بشین فکرکن ببین این ترس ازکجا اومده تو زندگیت؟معمولا ا ...

راستش هیچوقت نتونستم اینکارو کنم مثلا کسی ک زنگ میزنه درحین انجام هرکاری باشم رهامیکنم جواب اونومیدم،مثلا ینفر قبلا خودشو بهم نشون داده چ ادمی ولی دوباره اعتمادمیکنم نگم برات ک چقدر ازسادگیم ودرد ودل کردن راجع ب زندگیم اسیب خوردم وبعدش چقدرخودخوری کردم پشیمون شدم چرادرد ودل کردم، مثلا طرف چشم نداره زندگی منوببینه کافیه بفهمه من باشوهرم رابطم بهترشده کلا رابطشو باهام قطع میکنه ولی وقتی غرق مشکلم حضور ندارم توزندگیم!! 

متاهل👩‍❤️‍👨
درکت میکنم چون منم دقیقا این مشکلاتو دارم ولی بشین فکرکن ببین این ترس ازکجا اومده تو زندگیت؟معمولا ا ...

یسوال عذرمیخوام بدموقع وقتتون رومیگیرم ساعت۳و دیروقت، چطور میشه ترساشو کناربزاره راستش من حتی دوره هم تهیه کردم ولی نتونستم حلش کنم نمیدونم شایدکم کاری ازمن

متاهل👩‍❤️‍👨
راستش هیچوقت نتونستم اینکارو کنم مثلا کسی ک زنگ میزنه درحین انجام هرکاری باشم رهامیکنم جواب اونومیدم ...

گفتم دیگه اینا همش بخاطر نبودن عزت نفس و اعتماد به نفسه ولی کم کم سعی کن خودت اولویت باشی مثلا وقتی میخوای بخوابی گوشیتو سایلنت کن بخواب منم دقیقا مثل شمام هرکی پیام بده زنگ بزنه همون لحظه جواب میدم ولی دارم رو خودم کار میکنم

2706