2733
2739
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین بااین شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 67 پست
میدونم منظورم همین فیلمای ترکیه ای و .... چیه همش دارن خیانت نشون میدن. هر چند تلویزیون خودمونم داره ...

جم هارونمیبینه عشقش این فیلمایی ک دوسه تامردهستن کشت وکشتاره یه زن هم همراهشونه بعدتوروند این همکاری عشق بینشون به وجودمیاد

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودش هزاربارباهزارزبون گفتم انکار ذاتن مشکل داره انگارتوبرنامه مغزش حک شده انگاراصلا یه رباطه یک ...

همه مردها همینن عزیزم. صد دفعه هم بگی فایده نداره.

اابته از ما حرف شنوی ندارن. ببین کسی روش تاثیر داره حرف بزنه. یا اینکه اگه واقعا دیدی جواب نمیده تهدید به طلاقش کن بلکه بترسه به خودش بیاد. 

اون دفعه چی شد برگشتی؟ اون اومد جلو یا خودت خواستی

همه مردها همینن عزیزم. صد دفعه هم بگی فایده نداره. اابته از ما حرف شنوی ندارن. ببین کسی روش تاثیر د ...

همیشه میفته به التماس تابرگر دم مشکل من اینه درمقایسه بامردای دیگه حس میکنم همین مردومیخوام مثلا بامردی ک سوادش کمتره نمیتونم شایدزندگی کنم یامردی ک ظاهرشونمیپسندم این مرد خیلی چیزاش خوبه بدون اجازه ازمن اب نمیخوره فقط وفقط اینکه اول زندگی ب حرفم نبود تحت تاثیر دوستش وزنش بود بخاطر حس صمیپیمت بااونها همش خونشون بودواعتیادپیداکرد ودوم اینکه شخصیت کاریزماتیک داره دورش همیشه کشته مرده زیادداره وطبعن براش جذاب هم هستن وخودش هم بدش نمیاد اتگار کلا خوشگلی ودوست داره وجذب میشه مثلا دخترکوچولوم ودقت کردم وقتی بهش میرسم چتریاشو خوشگل میریره روپیشونیش ومرتبه دیدم باباش دوست داره ورفتار خوبی باهاش داره ناخوداگاه ولی وقتی شلختست هی دعواش میکنه کلا ادمای خوشگل ومرتب و میپسنده وبدبختیش اینه ک فقط بادیدن یه ادم خوشگل سیرنمیشه 

2731

میخوام بگم هدفش کلا غریزه جنسی نیستش زیبایی روخیلی دوست داره وجذب وشایدغرقش میشه وحس شعرگفتنش گل میکنه کلی شعربرام گفته تاحااالا ولی بدبختی من اونجاست ک دیدم واس زنای دیگه هم شعرسرودن ویااسم طرف وبا خط خوشنویسی نوشته وعکسشوبراش فرستاده

همه مردها همینن عزیزم. صد دفعه هم بگی فایده نداره. اابته از ما حرف شنوی ندارن. ببین کسی روش تاثیر د ...

من همش میگم ایرادازمنه چون مرد اگر زن باب میلشوپیدا کنه قاعدتن دیگه چشاش بسته میشه وکسی ونمیبینه پس اگرشوهرم عین مجردا میمیونه وجستجوش تموم نشده من اونی ک میخوادنیستم

من همش میگم ایرادازمنه چون مرد اگر زن باب میلشوپیدا کنه قاعدتن دیگه چشاش بسته میشه وکسی ونمیبینه پس ...

خیلی خوبه که شما ایشون رو به خاطر ویژگی ااش میخای و برات جذابه. حالا باید ببینی اون چجوری دوست داره. یکم بیشتر به خودت برس. بشو اون چیزی که از نطر ظاهری دوست داره. متاسفانه بعضی مردها یکم تو این زمینه مشکل دارن. یعنی زن خوشکل همه چی تمومه دلخواهشونم پیدا کنن باز یه جاهایی میلغزن ولی خب مرور زمان و تکراری شدن ادمها و ظاهرشونم خیلی مهمه. سعی کن یکم تیپها و چهره متفاوت از قبل داشته باشی. 

بعدم این جمله که میگی دلیل خیلی از مشکلاتت هست. خودتو قبول نداری. اونو یه مرد جذاب میبینی که همه دوست دارن و میگی ایراد از منه. این عدم اعتماد بنفست باعث میشه اونم راجع بهت همینو فکر کنه. من هر وقت شوهرم از زیباییم تعریف میکنه اصلا ذوق زده نمیشم. بلکه خیلی با تسلط کامل برخورد میکنم که بله کاملا مشخصه یا خودم میدونستم یا میگم بله همچین زنی همه از خداشونه  

اصلا خودتو دست پایین نگیر. تیپ جدیدم بزن. ورزش کن و به هیکلت و مو و پوستت برس. وقتی مجبور بشه یکم برا زیباییت خرج کنه کمتر خرج اون موادو و این چیزا میکنه

در نهایتم شاید بعضی چیزا رو بهتره ندید بگیری. اگه خیلی بخای گیر بدی شاید بدتر بشه

خیلی خوبه که شما ایشون رو به خاطر ویژگی ااش میخای و برات جذابه. حالا باید ببینی اون چجوری دوست داره. ...

خرج اون موادش درماه کلا۲۰۰ تومنه ب خدا منم خودمودست بالامیگیرم و خیلی بااعتمادبه نفسم 

2740