2733
2734
عنوان

پسر همسایمون رو با تیر زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 46 پست

خداییش ادمایی که نمیتونن بچه درست تربیت کنن نباید بچه دار شدن،اخه سه تا پسر لات و اشغال ادم پس بندازه ک چی،حتی یکیشون رو درست تربیت نکرده ک این بی کس و کار رو نکشن😐هعی خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما مست بودن خونش گردن اونایی که میگن شرابو آزاد کنید

بعید نیست

آخه یه پسر مست شرابخوار لعنتی ، باعث مرگ خواهر قشنگ و نازنینم شد، در حالت مستی پشت فرمون بوده و با سرعت کوبیده به ماشین خواهرم اینا و خواهرم که عقب نشسته بوده پرت شده بیرون و ضربه مغزی شد و سریع از دنیا رفت 🖤😔

اگر اون پسر مست نبود و توی حال خودش بود شاید این اتفاق نمی افتاد

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2731
بعید نیست آخه یه پسر مست شرابخوار لعنتی ، باعث مرگ خواهر قشنگ و نازنینم شد، در حالت مستی پشت ...

آخی عزیزم 🥺🥺خدا بیامرزدش به حق امروز ،ان شاالله خدا کمکتون کنه صبور باشید

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
آخی عزیزم 🥺🥺خدا بیامرزدش به حق امروز ،ان شاالله خدا کمکتون کنه صبور باشید

ممنون عزیزم 🌹

ان شاءالله 🖤

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2740
ادم مست که قمه به دست تردد نمیکنه معلومه یه مشت اراذل اوباش بودن با طرف هم با خصومت شخصی داشتن یا هد ...

عزیزم ما یه سری تو خیابونای ششیراز ساعتای ده یازده شب باهمسرم یه مسیری رو میرفتیم که متاسفانه یه بخشیش خیلی شلوغ نبود و تاریک هم بود از دور دوتا مست عربده کشان اومدن پشت سرمون یه زنجیرم دستشون بود یا نیمدپنم شلاق یا چی اومدن من دیدم دارن بهمون میرسن عقل کردم پریدم تو جدول همسرمم یه کوله پشتی بزرگ داشت اینا یکی کشیدن پشت همسرمو در رفتن خدا روشکر چون کوله داشت اسیب ندید خواست بدویه دنبالشون اجازه ندادم گفتم اونا دوتا مستن با سلاح سرد تو یه نفری بی هیچی عاقلانه نیسا بزار برن گمشن میدونستم زنگ زذن به پلیسم فایده نداشت چون تا برسن گمو گور نیشدن فقط سریع تر خودمونو جمع کردیم رفتیم جای شلوغ

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
عزیزم ما یه سری تو خیابونای ششیراز ساعتای ده یازده شب باهمسرم یه مسیری رو میرفتیم که متاسفانه یه بخش ...

عزیزم اونا سارق بودن ربطی ب مستیشون نداشته هیچ ادمی تا قمه کش نباشه تحت تاثیر. مستی قمه نمیکشه ، ولی یسری از موادای مخدر باعث توهم و جنون میشه 

عزیزم اونا سارق بودن ربطی ب مستیشون نداشته هیچ ادمی تا قمه کش نباشه تحت تاثیر. مستی قمه نمیکشه ، ولی ...

مال ما رو میگی نه نبودن،چون از دور به دارو درخت و موتور و هر چی میدین یه ضربه میزدن و رد میشدن و عربده میزدن وانمیتادن که لبخوان بدزدن منم چون از دور دردیم پریدم تو جدول دو ثانیه، بعدش بهمون رسیدن و زدن پشت همسرمو دوباره به راهون ادامه دادن،به هر حال حتی اگه مورد ما ،اون خانمی که خواهرشو از بین بردن یا این اقا مست نبوده هم باز چیزی از رذالت ادم مست کم نمیکنه چون آمار جرم و جرائم ادم مست زیاده

شیشه کشیدن مستی اینجوری نیس خواهر من

😄باشه

2706