2737
2739
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین بااین شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 67 پست
منم منظورم اینه که راه حل شما جدایی نیست  باید فکرای دیگه کنی که لطمه کمتری بخورید

چه کاری ؟؟من دینم ایمانم اعتقاداتم بااین ادم به کل رفته زیرسوال تریاک میکشه تاصبح نمازودعاوقران 

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 
خیلی سریع تحریک میشه ولی به همون سرعت هم تمام من خیلی ناراضیم ازش 

احتمالا بخاطر همون مواده....

هیچ سعی نمیکنه ترک کنه. حداقل بخاطر بچه هاتون و ایندشون. 

بعد چجوری معلمه... 

منو شوهرم معلمیم والا به لباس پوشیدنمونم کار دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کاری ؟؟من دینم ایمانم اعتقاداتم بااین ادم به کل رفته زیرسوال تریاک میکشه تاصبح نمازودعاوقران  ...

حالا تریاک کشیدن مسئله کوچیکش هست ، اونو میشه یه اتاق داد بهش ، تی وی رو هم هدفون وصل کرد ، باهاش صحبت کن سر و صدا نکنه نصف شب ، شما هم در اتاقاتون رو ببیندید...

موضوع بیشتر مشکلات اخلاقی ش هست ، اونو نمیدونم ریشه مشکلش چیه....

جسارتا احتمالش هست ترک هم کنه ، مشکلات اخلاقیش شدیدتر بشه .... چون تریاک یکم از مسائل جنسی کم میکنه 

چه کاری ؟؟من دینم ایمانم اعتقاداتم بااین ادم به کل رفته زیرسوال تریاک میکشه تاصبح نمازودعاوقران  ...

اخی عزیزم. قوی باش درک میکنم خیلی سخته. ولی بدون به قول قدیمیا بخاطر یه بی نماز در مسجدو نمیبندن

شمام اعتقاداتو بخاطر رفتار هیچ کسی زیر سوال نبر. بجاش رابطتو با خدا و بچه هات محکم کن. قوی باش و به خودت برس و فکر کن اصلا نیست. شاید یه مدت محلش ندی یکم به خودش بیاد

بنطرم الان خودتم افسرده شدی

2742

چون تریاک میکشه چرتو پرت میگه نگران نباش 

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 

به نظرم برای بحث هیزی تنها راه باقیمونده صحبت و نصیحته و اون برنامه که گفتم چند تا قسمت وحشتناکش رو بذار ببینه. بلکه به خودش بیاد

در نهایت شما اول ارامش خودتو حفظ کن. به خاطر رفتارهای زشت کس دیگه شما نباید ناراحت بشی

احتمالا بخاطر همون مواده.... هیچ سعی نمیکنه ترک کنه. حداقل بخاطر بچه هاتون و ایندشون.  بعد چج ...

امسال بازنشسته شده چهرش کاملا موجهه کشبدن دراون حدی نیست ک تاثیری روظاهرش بزاره

به نظرم برای بحث هیزی تنها راه باقیمونده صحبت و نصیحته و اون برنامه که گفتم چند تا قسمت وحشتناکش رو ...

عزیزم هرروز اون شبکه ۴ ومیبینه وپای همون میشینه ب بغص کردن بعد نمازصبح هم پای فیلمای ماهواره انگار نه انگار

2738
عزیزم هرروز اون شبکه ۴ ومیبینه وپای همون میشینه ب بغص کردن بعد نمازصبح هم پای فیلمای ماهواره انگار ن ...

واقعا.... همون فیلما خرابش میکنه دیگه تاثیرشو برده

فقط میتونم بگم خدا هدایتش کنه

خب اگه راضی میشه برید پیش مشاور. دیگه بالاخره تحصیلکردس مثلا

به نظرم برای بحث هیزی تنها راه باقیمونده صحبت و نصیحته و اون برنامه که گفتم چند تا قسمت وحشتناکش رو ...

الان اگرببینی چططووور نشسته بود ب هق هق وگریه پای تلوزیون واحیا بعدنیم ساعت خیلی راحت باجزییات خوابشوبرام تعریف میکرد بالذت هم تعریف میگرد ولبخند واروم ویواشکی داشت میگفت خیلی حالم بدشد ک قشنگ توروم گفت بایه دخترارضا شدم

واقعا.... همون فیلما خرابش میکنه دیگه تاثیرشو برده فقط میتونم بگم خدا هدایتش کنه خب اگه راضی میشه ...

بردمش پیش مشاور به مشاورایرادمیگرفت بعدشم خیلی دروغگوهستش واصلا راستشونمیگه حتی باخودش روراست نیست

واقعا.... همون فیلما خرابش میکنه دیگه تاثیرشو برده فقط میتونم بگم خدا هدایتش کنه خب اگه راضی میشه ...

فیلم سوپرنداریما این حدش خیلی کمترازاوناست همین کانالای عادی ماهواره براش کافیه 

بردمش پیش مشاور به مشاورایرادمیگرفت بعدشم خیلی دروغگوهستش واصلا راستشونمیگه حتی باخودش روراست نیست

منظورم اینه که زوج درمانی کنید. بالاخره یه تاثیر کوچیکم بذاره برای شروع خوبه

میتونید یه چیزایی که دز دستش ناراحتید از زبون مشاور بش بگید

فیلم سوپرنداریما این حدش خیلی کمترازاوناست همین کانالای عادی ماهواره براش کافیه 

میدونم منظورم همین فیلمای ترکیه ای و .... چیه همش دارن خیانت نشون میدن. هر چند تلویزیون خودمونم داره همش همین میشه

منظورم اینه که زوج درمانی کنید. بالاخره یه تاثیر کوچیکم بذاره برای شروع خوبه میتونید یه چیزایی که د ...

به خودش هزاربارباهزارزبون گفتم انکار ذاتن مشکل داره انگارتوبرنامه مغزش حک شده انگاراصلا یه رباطه یک ساعت یه مدله یک ساعت دیگه سرخونه اولش اب درهاون کوبیدن

2706