2733
2734
چقدر به جملت فکر کرذممم واقعا سنگین بوددد کاش ادما بر همین معیار انتخاب کنن ولی دلم شکست ...

منم شکست خوردم 

من مطمئن بودم اون آدم واقعا دوستم داره همه کار برام کرد 

اما دنبال شوهر بودم که شغل و خونه و ماشین آماده داشته باشه 

حوصله دردسرهای زندگی از صفر شروع کردن نداشتم 

حوصله ریسک کردن 

وسوسه راحتی ازدواج با مردی که خونه و ماشین داره شده بودم 

تا بعد من یکی دیگه اومد باورش کرد 

اوایل ازدواج سختی و مشکلات زیادی داشتن 

اما الان به بالاتر از ابرها رسیدن اینقدر بالا رفتن و پیشرفت کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم شکست خوردم  من مطمئن بودم اون آدم واقعا دوستم داره همه کار برام کرد  اما دنبال شوهر ...

واقعا کجا باز میشه چنین عشقی رو میدا کرد

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731
من ۱۰ سال پیش با پسری اشنا شدم که بی کس بودهیچی نداشت نه خانواده نه پول زن اولشم پولشو برده بود و او ...

من خودم به این جمله اعتقاد دارم که میگه هیچ خوشبختی واقعی وجود نداره که پشتش سختی و تلاش از فداکاری و از خودگذشتگی نبوده باشه 

منم شکست خوردم  من مطمئن بودم اون آدم واقعا دوستم داره همه کار برام کرد  اما دنبال شوهر ...

شوهرمم قبل من خواستگاری یکی از فامیلاشون رفته بود و اون گفته بود شغلت ازاده برو کارمند شو حقوق بگیر بعد بیا. ولی من میگم ادم باید دختر بده کسی همه چی داشته باشه. مسیر ما فوق العاده سخت بود

واقعا کجا باز میشه چنین عشقی رو میدا کرد

تو کتاب های قدیمی اومده هر انسانی یک‌بار بهش فرصت عشق واقعی داده میشه.‌..از هر ۱۰ نفر ۹ نفرم از کنار این فرصت میگذرن و اکثرشان تا آخر عمر متوجه نمیشن که یک روز این فرصت را کجا از دست دادن 

تو کتاب های قدیمی اومده هر انسانی یک‌بار بهش فرصت عشق واقعی داده میشه.‌..از هر ۱۰ نفر ۹ نفرم از کنار ...

منم از دست دادم

اولین بود

ولی امیدوارم اخرین نباشه

هنوزم دوسش دارم و اونم دوسم داره

ولی دیگ دیرشد برا همهچی

امیدوارم بتونم بازم مث اون عاشق سم با تمام وجود

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

من عید قدیر مراسم نامزدیم هست این شخص که باهاش ام از نظر مالی اوکیه ولی از  اینا بوده که هرچی داره از تلاش خودش  از بچگی روی پای خودش بوده خرج خونه داده از سن کم کار کرده و...من برعکس شوهر خواهرم هرچی داره از پدرش داره تو یه خانواده سطح بالا دنیا اومده ماه پیش هم خواهرم اقامت استرالیا گرفتن و رفتن از ایران پدر و داداش هام مخالف شدید میگفتن مریم ببین خانواده شوهر شو ببین داداشم اصلا تو مراسم شرکت نکرد گذاشت رفت داداش بزرگم می‌گفت بابا این بچه اس ازدواج واسه چشه  و...هرچی این شخص می‌گفت هر شرطی بزارین قبول دارم زمین داشت میگفتن باید بزنی اسمش قبول میکرد دوباره سری بعد یه شرط دیگه میزاشتن بالا 6.7 بار خواستگاری رسمی اومد خلاصه خیلی اذیت مون کردن تا رضایت دادن  ولی خب خداروشکر اگه برگردم عقب با فهمیدن این همه سختی باز همین انتخاب میکنم 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
شوهرمم قبل من خواستگاری یکی از فامیلاشون رفته بود و اون گفته بود شغلت ازاده برو کارمند شو حقوق بگیر ...

الان اکثرا دنبال ازدواجی میگردن که سختی نبینن و چنین ازدواج‌های می‌کنه..

در حالی که در گذشته اکثرا زندگی ها با احساس واقعی ولی از صفر شروع شده و با گذر از سختی ها و موانع طاقت فرسا ادامه پیدا کرده و تا...

الان میزان طلاق و خیانت با قبلا یکیه؟

انسانیت و جهان بینی ،درک و فهم نسل الان با نسل گذشته یکیه

من عید قدیر مراسم نامزدیم هست این شخص که باهاش ام از نظر مالی اوکیه ولی از  اینا بوده که هرچی د ...

انشالله خوشبخت بشی 

هیچ خوشبختی که پشتش سختی نبوده باشه وجود نداره

انشالله خوشبخت بشی  هیچ خوشبختی که پشتش سختی نبوده باشه وجود نداره

ممنون عزیزم ولی کاش حداقل دلیل منطقی داشتن واسه مخالفت نه صرفا ظاهر بینی و مقایسه دور از منطق شوهر خواهرم با نامزدم من که شرایط زندگی شون زمین تا آسمون متفاوت بود   آنقدر به ما سخت گرفتن 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
تو کتاب های قدیمی اومده هر انسانی یک‌بار بهش فرصت عشق واقعی داده میشه.‌..از هر ۱۰ نفر ۹ نفرم از کنار ...

من الان بالای سی سالمه و سالهاست متاهلم  ،اینو گفتم فک نکنی بچه ام

تو کل عمرم یه بار حس کردم عاشقم خیلی زود هم فراموشش کردم چون آدم نامناسبی بود  الانم اون شخص رو ببینم تف هم تو صورتش نمیندازم 

مقدمه ای بود برای اینکه بگم اون حرف درست نیست ،ادما دفعه اول ک با کسی میرن تو رابطه فک میکنن عاشقن ولی در واقع نیستن چون اولین تجربه شونه اینجوری حس میکنن

2706