2752
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم

187 بازدید | 21 پست

با کسی تو رابطم ولب اون طرف سالمه اما من نقص دارم تو قیافم.)لب شکری خفیف ام(واقعا حس بدی دارم با خودن میگم اون طرف میتونست با یه آدم سالم باشه اما...💔😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه هم دیگه رو ندیدین ؟!

یاد بگیر خودتو با هر عیبی دوست داشته باش

همه که کامل نیستن 

منم پاهام پرانتزیه

بین انگشتای پام فاصله اس 

خدا مارو اینشکلی آفریده 

پس بهتره خودمونو با هر شکلی که هستیم ، با هر عیبی ک هستیم و ... دوست داشته باشیم 

اعتماد ب نفستو ب سقف برسون ببین که برا بدست اوردنت بال بال میزنه 

مگه هم دیگه رو ندیدین ؟! یاد بگیر خودتو با هر عیبی دوست داشته باش همه که کامل نیستن  منم پاه ...

خیلی ممنونم واقعا ازت بلاخره یکی راهنمایی کرد...فعلا هنوز نه ولی کامل عکسام رو دیده بدون فیل.تر و افکت و...

من عکستو دیدم تو یکی از تاپیکات قبل از دیدن عکست ی پسر معذرت میخام زشت و عجیب غریب تصورت کردم ولی وقتی عکست دیدم بخدا جا خوردم خیلی ماشالله قشنگ و جذابی فقط ی کوچولو دماغت انحراف داره ک طبیعیه و با ی عمل ساده اوکی میشه لب شکریتم اصلا پیدا نیس الانم تو سن بلوغی و قیافت اینطوری خوبه خداییش بزرگتر ک بشی جذاب ترم میشه پسر بخدا راست میگم

2706