2737
2734
عنوان

شوهرم الان قهر کرد رفت لباساشم برد😡

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 139 پست
اره طفلک.میدونه باباش چ گوهیه .همش طرف منو میگیره.این وسط خودش کتک خورد

فداش بشم اخی  

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ن اول راه دادگام...

خدا خودش کمکت کنه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو آشپزخونه داشتم شربت میخوردم سرم گیج رفته بود دیدم بچه رو زد.نصف شبی گفتم الان دعوا کنم همسایه ...

این چ باباییه اه

ن میدونی چیه از پول خرج کردن میترسه.دیشب همونقدر گفتم سرگیجه دارم ترسید ک الان میگه دکتر ببر.خدااااا ...

عزیزم شما بچه داری طلاق هم که نمیخوای بگیری به نظرمن باهاش لجبازی نکن ..اون چون احساس میکنه که شما خودتت مریض میکنی با روزه گرفتن لج کرده ...شوهرمن هم همیشه مخالف بو د که روزه بگیرم چون میترسه ضعیف بشم یا سنگ کلیه بگیرم .ببین عزیزم با شوهرت درنیوفت به خاطر روزه گرفتن به فکر بچت باش 

2742