2733
2739
عنوان

شوهرم الان قهر کرد رفت لباساشم برد😡

2076 بازدید | 139 پست

من روزه میگیرم  شوهرم ن اهل نماز و روزه است ن خدا پیغمبر.دیشب سرگیجه داشتم بعد افطار بهش گفتم سریع برگشته میگه من ک دکتر نمیبرم پول مول ندارم.منم ناراحت شدم گفتم کی خواست دکتر بره .انقدر نسبت ب من و بچم خسیسه ک نگو.شروع کرد ب فوش دادن خدا و گفت من ک راضی نیستم تو نماز و روزه بگیری تو این خونه.گفتم تو راضی نباش خدا باید راضی باشه.مگه من واسه تو نماز میخونم؟بعد صداشو برد بالا بچم ترسید گفت داد نزن سر مامانم.بعد بچه رو فوش داد و بچم  با دمپایی ابری یواش زد کف پای باباش ک فوش زشت نده.اونم حرصش گرفت بچه رو چناااان با لگد زد ک یه متر پرید هوا و پاش پبچ خورد بچه ۵ ساله رو.از دیشب میلنگه بچم.خلاصه دعوا رو گرفت ک تو بچه همون ننه ای .مردشورتون رو ببرن.منم هرچی گفتم بیا بچه رو دکتر ببر نبرد .طفلک از دیشب میلنگه.شوهرم خیلی بیشعوره و همش دنبال بهانه است.منم سوئیچ ماشینو قایم کردم ندادم بهش میدونم هر ظهر میره با رفقاش قهوه خونه و ولگردی.صبح ساعت ۸ ما خوابیم تمام خونه رو بهم ریخته دنبال سوئیچ میگرده. لباس راحتی شو هم جم کرد و رفت .الان ک سر کاره ولی فک کنم شب نیاد .خونه مادرش اینا ک نمیره یعنی فک نکنم بره.بخدا همیشه دنبال بهانه است ک دعوا کنه.ماه رمضون انقدر مارو سختی داده ک پول ندارم ،کار ندارم.در صورتی ک وضعش خوبه و الان حسابش پول داره ک نیازی بهش نداره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم چه شرایط سختی طفلی اون بچه خودت ببرش دکتر خدایی نکرده اسیب ندیده باش

موقع بحث حتمابه بچت بگو بره اتاقش یا اصلا محلش نذار گناه داره بچه عذاب میشه

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2731
2738

بااین گاو الاغ نمون

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

شوهرت ی روانیه مریضه ازهرکس ک بچشو بزنه متنفرم تو مدیونی ب بچت بااین ک وضع پدرشو میدونی بچه آوردی باباببندید اون ....بی صاحابو انقد زرت وزرت بچه نیاریداه اخه مگه نمی دونستی عصبیه خصیصه چرابازم یکی دیگه رو وارد این دنیا میکنی فازتون چیه تو ازشوهرت بدتری خودت بچه رو ببر دکتر انقد ضعیف نباش

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...

ایشالا خدا به راه راست هدایتش کنه. 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
الهی بگردم چه شرایط سختی طفلی اون بچه خودت ببرش دکتر خدایی نکرده اسیب ندیده باش موقع بحث حتمابه بچت ...

بابا الکی الکی دعوا میکنه.بچه رو میزنه.اره دکتر میبرم.همش میلنگه طفلک

2706