2733
2734
عنوان

شوهرم الان قهر کرد رفت لباساشم برد😡

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 139 پست
شما ازدواج کردید؟آدم نباید تا سه سال اول زندگی فکر بچه باشه ک قشنگ زندگی رو بالاپایین کنه  ینی ...

سه سال اصلا زمان مناسبی برای شناخت یا تشخیص اینک بچه بیازیم یا نه نیست،خیلی از آدما بعده ۵ یا ۱۰ سال بعده ازدواج یهو تغییر میکنن و میشن ی آدم دیگ،خیلیارو هم تا آخر عمرشون نمیشه کامل شناخت،اگ فرمول زندگی این بود ک بعده س سال اگ شناخت کامل شد بچه بیارن یا نه،ک خیلی راحت بود زندگی 

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
اره بخدا اصلا بچه ها عشقن دلم لک زده بخدا واسه بچه اما ازبس شوهرم بد بود و مشکل داشتیم  ن خودم ...

وای افرین ک شناختیش ولی برامن قبل بچه خوب بود ن ک ادم بدی باشه من افسردگی داشتم خیلی زندگیم بدشده بود ی مدت فقط دعوا الان خیلی بهترم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن کبود نشده .میگه مچ پام درد میکنه و راه میره لنگ میزنه.ب دکتر زنگ زدم هنوز نیومده بود ک ببرمش.ولی ح ...

بنظرم که چیزی نشده،اما چون بچست مهمه حتما پیگیر باش،حوله گرم بذار رو پاش،پاشو ماساژ بده اما نه با فشار ،اروم و سطحی در حدی که یکم خودش اروم بشه

اگر بخندی میگذره. اگر نخندی بازم میگذره. پس لااقل بخند، تا خوش بگذره ...
سه سال اصلا زمان مناسبی برای شناخت یا تشخیص اینک بچه بیازیم یا نه نیست،خیلی از آدما بعده ۵ یا ۱۰ سال ...

خب خواهر جان آخرش چیکار کنیم بیاریم یا نیاریم بگو 

لنگم 😂😂😂

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...
2731
وای افرین ک شناختیش ولی برامن قبل بچه خوب بود ن ک ادم بدی باشه من افسردگی داشتم خیلی زندگیم بدشده بو ...

اره خوبم شناختمش خصیصه خصیص میدونستم بچه بیارم باید همش غر بزنم بچه لباس نداره بچه چی چی نداره دیگه گفتم بشین سرجات با این شوهر کردنت...خداروشکر ک الان حالت خوبه الهی ک همه مادرای دنیاااا حالشون خوب باشه

عزیزم خیلی متاسفم که شوهرتون همچین اخلاقی داره ...ولی اگه اینقد از روزه گرفتن شما ناراحت میشه خب روز ...

ن میدونی چیه از پول خرج کردن میترسه.دیشب همونقدر گفتم سرگیجه دارم ترسید ک الان میگه دکتر ببر.خداااااانکنه شوهرم بخواد دکتر ببره.انگار پولشو بیشتر دوس داره تا من.آدمی ک ن دیگه خدا رو قبول داشته باشه ن پیغمبرشو و فوش بده آخر و عاقبت اونو ختم بخیر کنه.

اره خوبم شناختمش خصیصه خصیص میدونستم بچه بیارم باید همش غر بزنم بچه لباس نداره بچه چی چی نداره دیگه ...

ازش طلاق گرفتی.مرسی عزیزم الااااااااااهی امین

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خب خواهر جان آخرش چیکار کنیم بیاریم یا نیاریم بگو  لنگم 😂😂😂

😂من چمیدونم والله،چ بیارین چ نیارین مردا قابل پیش بینی نیستن😬😑بهتره صب کنین ۸۰ سالتون ک شد اونموقع قشنگ همدیگرو ک شناختین حالا بچه بیارین،ک دیگ جونی واسه مرد نمیمونه ک بخواد زنشو اذیت کنه و زنش بره طلاق بگیره بعد بچه این وسط داغون شه😐😐😬😬

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
[QUOTE=188098621]خوبه یه کلمه یاد گرفتین، هرکی مشکلش رو میگه ، فوری میپرین وسط و میگین چرا بچه ..بل ...

نه حرفت درست نیست، هیچکس از آینده خبر نداره، آدما تو دو روز اخلاقشون عوض میشه، مردی که به خاطر یه دختر چندین سال میاد و میره تا بدنش بهش، بعد چند سال  که ازدواج کردن،میبینی طرف دلش و زده و فیلش یاد هندستون میکنه

زندگی قبل بچه با بعد بچه خیلی فرق میکنه، هیچوقت نمیشه سر اینکه چرا یکی بچه آورده قضاوتش کرد

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
😂من چمیدونم والله،چ بیارین چ نیارین مردا قابل پیش بینی نیستن😬😑بهتره صب کنین ۸۰ سالتون ک شد اونموق ...

والا😂

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
نه حرفت درست نیست، هیچکس از آینده خبر نداره، آدما تو دو روز اخلاقشون عوض میشه، مردی که به خاطر یه دخ ...

دقییییقا،قربون دهنت

والا😂

😂😂

نه حرفت درست نیست، هیچکس از آینده خبر نداره، آدما تو دو روز اخلاقشون عوض میشه، مردی که به خاطر یه دخ ...

خب بالاخره تا جایی ک دست خودمونه باید بزاریم وقت بگذره و طرف روبشناسیم دیگه بقیه ش دست مانیست و مهم نیست و وجدانمون راحته من ک چیزبدی نگفتم جبهه میگیرید😡

مردی که بیشعور باشه تا ابد همونجور میمونه شمام عزیزم محلش نده بذار هرکار میخواد بکنه که بچه رو‌نزنه ...

اول هفته تولدش بود براش تولد بگیر و کادو بده.اونا رو نمیبینه بخدا اینقدر درحق این مرد من لطف کردم و اون نمک نشناسی ک نگو.بخاطر بچم همش صبر کردم ک خوب میشه ولی یه گاو تغییری نمیکنه