2752
2734
عنوان

شوهرم الان قهر کرد رفت لباساشم برد😡

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 139 پست
بگو تو کی هستی ک راضی باشی زردک بچرو ی دکتر ببر دلم کباب شد خواست طرفداری توروکنه

اره طفلک.میدونه باباش چ گوهیه .همش طرف منو میگیره.این وسط خودش کتک خورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا که.....

عزیزم بچه رو ببر دکتر گناه داره☹

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2731
😂من چمیدونم والله،چ بیارین چ نیارین مردا قابل پیش بینی نیستن😬😑بهتره صب کنین ۸۰ سالتون ک شد اونموق ...

چ میدونم فقط از تجربه خودم گفتم چ میدونستم ناراحت میشن دوستام...

من تو سه سال برام رو شد شوهرم چه آدمیه دیگه فکر بچه رو ازسرم در کردم و شکر خدا الان فقط خودم عذاب میکشم نه یه بی گناه دیگه و فک می کنم تصمیمم بسیار درست بوده واسه همین اینو به همه گفتم اما ب باد فحشم گرفتن😐

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...

وای باورم نمیشه ی پدر بچه پنچ ساله اش رو کتک بزنه به این شکل مرتیکه احمق😡😡😡😡😡😡😡😡

تو ک عادتش رو میدونی چرا میگی سرگیجه دارم ال بل ک بچه طفل معصوم به باد کتک بدی 

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
چش شد یهو؟چی شد اینقدر عوضی شد؟

از وقتی ک وضع مالیش خوب شد.ن دیگه نماز خوند ن خدارو قبول داره.نعوذب....یه حرفایی میزنه ک نگو.میگه من وضعم از این بهتر شه ب خدا بندگی نمیکنم

شماکه اخلاق همسرتو میشناسید چرا بحثو جمع نمیکنید 

مدیریت نمیکنید

تا بچه بیگناه شاهد دعوا نباشه وخودشم کتک نخوره

بعدم سوییچو قایم کردی بدتر شر ب پا بشه 

جهت ارامش فرزندتون عمل کنید 

بجای کل کل ولجبازی

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
اره طفلک.میدونه باباش چ گوهیه .همش طرف منو میگیره.این وسط خودش کتک خورد

الهی عزیزم ،میدونم الان چقدر ناراحتی بخاطرش. پاش فکر نکنم چیزی شده باشه، چون اگه بود خدای نکرده، خیلی بی قراری میکرد. یه حوله گرم و اینا بزار براش

عوضش ببین با چی خوشحال میشه، انجام بده براش کار باباش یادش بره

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
من خودم داغ تر از شمام برای بچم.ولی بجای اینکه مرهم باشین نمک نریز روی زخم آدم.هیچ کس نمیتونه آینده ...

زنگ بزن مادرشوهرت بیادخونه ات جریانوبگو ،بایدحتمادلیلی باشه

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
شوهرت ی روانیه مریضه ازهرکس ک بچشو بزنه متنفرم تو مدیونی ب بچت بااین ک وضع پدرشو میدونی بچه آوردی با ...

چقد خشن رفتار میکنین 

نمک نپاش رو زخمش وقتی نمیتونه کاری بکنه الان.. کاریه که شده از گذشته حرف نزن که بی فایده اس 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
اره واقعا منم خیلی بلاسرم اومد هرگز خونتو ترک نکن بزار اون بره بگو بچمو تو خونه خودش بزرگ میکنم تو ر ...

من تو آشپزخونه داشتم شربت میخوردم سرم گیج رفته بود دیدم بچه رو زد.نصف شبی گفتم الان دعوا کنم همسایه ها چی بگن؟خودش صبح ما خواب بودیم شروع کرده دعوا

چقد خشن رفتار میکنین  نمک نپاش رو زخمش وقتی نمیتونه کاری بکنه الان.. کاریه که شده از گذشته ...

وای هزار نفر ریپلای کرد گفتم ک ی لحظه دلم برا بچه آتیش گرفت گفت لنگ میزنه دست خودم نبود 

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...
از وقتی ک وضع مالیش خوب شد.ن دیگه نماز خوند ن خدارو قبول داره.نعوذب....یه حرفایی میزنه ک نگو.میگه من ...

از اون حرفا زد تو چیزی نگو ، ولش کن ، حداقل بخاطر بچت شاید اصلا میخواد به تو حرص بده که میگه

بابای منم کلا معتقد نیست وقتی یه چیز میگه ما اصلا  جواب نمیدیم 

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.