2752
2734
عنوان

شوهرم الان قهر کرد رفت لباساشم برد😡

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دنیا به باورهای تو پاسخ میده،،همیشه باورت و‌توکلت بخدا باشه    

قربونت برم ک انقد خوبی تو لطفا همیشه همینطور ب مردم امید بده دنیا ب این آدما بیشتر نیاز داره

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...
2731
مادرشوهرم چنان طرف بچشه ک نگو.حتی با یکی دیگم باشه مگه بچم مقصر نیست دیدم ک میگم.مادرشوهر بفهمه ب ما ...

اگرواقعأ زندگیت خیلی سخته ادامه دادنش ،به شوهرت بگوازاین به بعد بایدمشاوره برویدبگوغیراین نمیتونم ادامه بدهیم

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
فدات شم.خیلی دوسم داره جونش ب جونمه

خداجای حقه ،انشالله پسرت هم رنگه ارامشوببینه

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
نمیره بیشعور از پولش میترسه

وقتی ببینه که سفت و سخت وایسادی میگی مشاوره ،مجبورپیشه ،الان مشاوره ساعتی نودتومان میگیرن بازم ارزش داره ،

شماره  ۱۴۸۰ زنگ بزن راهنمایی ات میکنند فقط نیازه به شارژ پولی داشته باشی که میزنگی

از وقتی ک وضع مالیش خوب شد.ن دیگه نماز خوند ن خدارو قبول داره.نعوذب....یه حرفایی میزنه ک نگو.میگه من ...

بی جنبه بی ادب بگو عوض شکر کردن سرکش شدی بدبخت همون که داد یه شبه ازت میگیره ها 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
چ میدونم فقط از تجربه خودم گفتم چ میدونستم ناراحت میشن دوستام... من تو سه سال برام رو شد شوهرم چه آ ...

ناراحت نشو عزیزم همه ی زندگیا و همه ی آدما ی جور نیستن،شمام تصمیم خیلی خوبی گرفتی،آفرین بهت

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
ناراحت نشو عزیزم همه ی زندگیا و همه ی آدما ی جور نیستن،شمام تصمیم خیلی خوبی گرفتی،آفرین بهت

مممنونم عزیزم اره تو عمرم همین ی تصمیم درستوگرفتم 

موفق باشی😘

من یک مهاجرم از رویایی ب رویایی دیگر...

به حال دخترت بغض کردم...

نمیتونم تصور کنم بچه ای از پدرش کتک بخوره اونم دختر...

خواهش میکنم نزار تنش ایجاد بشه براش.

من خودم هیچوقت از گل نازکتر از بابام نمیشنیدم، اوج ناراحتی و تنبیه بابام برای ما فقط یه اخم بود اما همون اخمش برابر ب‌ود با مرگ من. حالا اینجوری با بچه رفتار کرده چقدر دل دخترت شکسته.😔😔😔

مممنونم عزیزم اره تو عمرم همین ی تصمیم درستوگرفتم  موفق باشی😘

خداروشکر ان شاالله همیشه تصمیمای درست بگیری،ممنون جونم همینطور شما الهی💋⚘🙏

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2706