2737
2734
عنوان

شوهر دوستم با چاقو میخواست بکشش

1303 بازدید | 87 پست

دوستم میگه دیشب تا صبح خوب بود همش قربون صدقه ام می‌رفت اما صبح بهش گفتم چرا چوب لباسی وصل نمیکنی خونه بهم ریختس یسال ساله نصب نکردی  با اعصبانیت گفت وظیفته جمع کنی دوستم گفته وظیفه ای ندارم بحثشون شده شوهره مرتب میزدش می‌گفت میکشمشت بعد چاقو آورده گذاشته زیر گلو دوستم دوستم هم اعصبانی بود خب بکش اونم با چاقو خش انداخته زیر گلوش میگه هروقت دعواتمون میشه چاقو میاره و فشار میده روی پام یا بدنم ولی تا حالا زخمی نکرده بود الآنم شوهرش میگه اگه میخوای بلیط میگیرم برو خونه مادرت اونم گفته بگیر وقراره شب بره

خسته ای دل تاکی قراره تحمل کنی؟

شکایت کنه ازش حتما

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب شکایت کنه بکننش همون جایی ک اول بوده مرتیکه خررر

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
2740

وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیفته جمع کنی باید جواب میداد معلومه وظیفمه با عشق لباسای آقامون  جمع میکنم.خانم خونه ام.بعد اون بغلش می‌کرد و می بوسیدش.بخدا زندگی مشترک ارزش این همه قهر و دعوا نداره

وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

😑😑😑😑😑😑😳😳😳😳😳😳😑😑😑😑😑

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اره بگه من قربون شوهر چاقوکش وحشیم بشم الهی 😕😐😐😐

و امید از پیلہ هاے مردہ هم پروانہ مے سازد . ‌.🦋💫