2733
2734
عنوان

شوهر دوستم با چاقو میخواست بکشش

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 87 پست
وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

تو از اون مردسالاری درجه یکی و زن ستیز واقعی هستی 

تاسف تاسف 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

اووووق 🤮🤮🤢🤢 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2731
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

تو هم مثل من نشسته ای به در نگاه میکنی؟😶

و امید از پیلہ هاے مردہ هم پروانہ مے سازد . ‌.🦋💫

زندگی مشترک ارزش تو سری خور شدنو چی؟داره؟

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
2740

این روش برای مردای وحشی جواب نمیده، انسانی که موقع خشم دست به چاقو میبره نرمال نیست، مشکل اعصاب روان داره. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀

دوست ایشون طلاق گرفت شما برو زن این اقا شو 

با عشق به وظیفت عمل کن

این زندگی منه پس هرکاری دلم بخواد باهاش میکنم 😎با افتخار فمینیسم😻