2737
2739
عنوان

شوهر دوستم با چاقو میخواست بکشش

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با حرفای اون خانوم موافق نیستم اصلا ولی اینو بگم ک وقتی میبینیم در کنار کسی امنیت جانی نداریم نبا ...

موافقم

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

اونا تا شب باهم آشتی میکنن بیخیال.انرژیتون رو سر چیزای مهم تر بزارین   

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
2731

شکایت نمیکنه ؟

پزشک قانونی‌نمیره؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
اونا تا شب باهم آشتی میکنن بیخیال.انرژیتون رو سر چیزای مهم تر بزارین    

عکس گردن خانمه براتون فرستادم بنظرتون خانمه می‌تونه با همچین شرایطی زندگی کنه؟حالا اشتیم کنه بنظرت شبا خواب به چشماش میره از ترس اینکه یه روز شوهرش بکشش

خسته ای دل تاکی قراره تحمل کنی؟
2740
عکس گردن خانمه براتون فرستادم بنظرتون خانمه می‌تونه با همچین شرایطی زندگی کنه؟حالا اشتیم کنه بنظرت ش ...

چ شوهر خشنی دااره کتکم میزنه یا فقط تهدید و چاقو

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

میگم پشت کدوم کوه اومدی ک کلا بابد همیشه ناز شوهرم هم بکشیم  وااااا طرف چاقو اورده زنش بکشه میفهمی یا خیر

چرااین حرفو زدی؟مگه چشه عکسم؟چون نظرم مخالف نظر شما بود باید هرچی دوست دارین بگین؟من فقط نظر شخصی مو ...

حس خوبی بهت دارم ب نظرم مهربون و با ادبی 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
عکس گردن خانمه براتون فرستادم بنظرتون خانمه می‌تونه با همچین شرایطی زندگی کنه؟حالا اشتیم کنه بنظرت ش ...

عکسو ندیدم ولی دعواهای ازین بدتر دیدم ک آشتی کردن. مگه دیشب خوب بودن صب دعوا کردن خب شاید شب دوباره خوب بشن زن و شوهرن دیگ