2737
2739
عنوان

شوهر دوستم با چاقو میخواست بکشش

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 87 پست
تو هم مثل من نشسته ای به در نگاه میکنی؟😶

اره تازه در هم داره عر‌ میکشه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

چرا نمیخواید انسان بودن زنو قبول کنید؟😐

و امید از پیلہ هاے مردہ هم پروانہ مے سازد . ‌.🦋💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای چرا آخه؟خب وقتی می بینه مردش اینقدر زود عصبانی میشه چرا حاضر جواب میکنه؟وقتی شوهرش میگه وظیف ...

الحق ک عکس پروفت برازندته

اگه امضامو میبینی برام صلوات بفرس و خبرم کن ک منم برات بفرستم❤تیکر تولدمه

امام علی هم اینطور به حضرت فاطمه می‌گفت ؟

یا اینکه حضرت فاطمه تو روایت گفته علی حتی یکبار هم منو به کاری مجبور نکرد؟

2731

بیخود میکنه میگه وظیفته !!!

تو باشی به غرورت برنمیخوره

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
بعله من هر چی شوهرم بگه میگم چشم.هرچی....واسه همینه منو مثل یک ملکه می پرسته.خداراشکر عاشق زندگیمم

عزیزم حتما شوهرت خودت با اخلاق و محترم هست. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2738

تو عصبانیت تین حرفا کجاس خواهر ولی حاضر جوابی کار دست آدم میده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
بعله من هر چی شوهرم بگه میگم چشم.هرچی....واسه همینه منو مثل یک ملکه می پرسته.خداراشکر عاشق زندگیمم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 برگرفته از کتاب شتر پرواز میکند

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

یا علی😐😐😐😐😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
الحق ک عکس پروفت برازندته

وای 😂😂😂😂😂

عاقبت ماها شاه رو رها کردیم همینه

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜