2737
2739
عنوان

دارم دق میکنم ای خدا منو بکش خواهرا تورو خدا کمکم کنید خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 79 پست
ده هفته پیش ک باردار شدی اخلاقش این نبود؟!

ن  چون ناخواسته باردارم شدم   البته خسیس هست و بود   ولی داد و و دعوا نمیکردن به این حد

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم کلا اخلاقش عوض شده میاد خونه داد و بیداد میکنه   میگه بچه نمیخوام

عزیز من بچه چیزی نیست ک تو بخوای اون نخواد یا بالعکس چرا قبل اقدام به بارداری باهم صحبت نکردید گناه داره بچه ای ک از الان نخوانش تا کی

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
2742
عزیز من بچه چیزی نیست ک تو بخوای اون نخواد یا بالعکس چرا قبل اقدام به بارداری باهم صحبت نکردید گناه ...

گلم چند بار بگم من خودمم خبر نداشتم   قرض میخوردم   عفونت هم داشتم قرض عفونت میخوردم نگو قرض عفونت قرص ال دی و فاسد میکنه 

وقتی هنوز با شوهرت به نتیجه نرسیدی چرا بچه میاری واقعا 

شوهرت داره میگه بچه نمیخاد از طرفی چیزیکه من میبینم زندگیه موفقی هم کنار هم ندارین سنت هم کمه ئیگه بچه چیه این وسط 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2740
وقتی هنوز با شوهرت به نتیجه نرسیدی چرا بچه میاری واقعا  شوهرت داره میگه بچه نمیخاد از طرفی چیز ...

۲۵ سالمه   کمه  بنظرت   من میگم ناخواسته بود خودمم   خبر نداشتم بعد چندروز پریودی تست زدم مثبت بود 

گلم چند بار بگم من خودمم خبر نداشتم   قرض میخوردم   عفونت هم داشتم قرض عفونت میخوردم ...

کیه ک اون دست و پای کوچولو اون صورت ناز و معصوم نبینه و دلش نلرزه بزار دنیا بیاد معجزشو میبینی 

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
کیه ک اون دست و پای کوچولو اون صورت ناز و معصوم نبینه و دلش نلرزه بزار دنیا بیاد معجزشو میبینی 

وای صدای قلبش و دیروز شنیدم

2706