2733
2734
عنوان

با آقایی آشناشدم گفت...

257 بازدید | 12 پست

همکار و همشهری بودیم تو گروه دانشگاهمون اشناشدیم هردو فرهنگی هستیم اقا با کلی اصرار زنگ زد باهم حرف زدیم تو ژول زنگم کلی تعریف کرد ازم و بعدم گفت شب میام باهم حرف بزنیم ولی نیومد آنلاین هم بود یعنی خوشش نیومده؟

گاوه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بی توجهم ولی اخه خیلی واسم عجیب بود اونقد اصرار اونقد تعریف بعدشم یهو هیچی نگفت عجیب بود 

شاید خجالت کشیده 

یا شایدم براش مشکلی پیش اومده و ....

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
بی توجهم ولی اخه خیلی واسم عجیب بود اونقد اصرار اونقد تعریف بعدشم یهو هیچی نگفت عجیب بود 

الان پسرها اونطورن

از بی دخترا افتادن دنبال شون

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
شاید خجالت کشیده  یا شایدم براش مشکلی پیش اومده و ....

نه اخه کل تایم انلاین بود بعدشم اصلا خجالت نمیکشید اتفاقا گفت وای من اولا که کلاس دخترونه داشتم همش از سرکلاسشون بودن استرس میگرفتم ولی الان دیگه عادت کردم برای همین با شما حرف میزنم استرس ندارم

حا همچین تحفه‌ای هم نبود ولی خب توقع نداشتم اینطوری باشه

کل مرد جملعت از ر ی د ن خوَششون میاد

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان