2737
2734
عنوان

دارم دق میکنم ای خدا منو بکش خواهرا تورو خدا کمکم کنید خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 79 پست
ناراحت شدم واست عزیزم ولی سقط هم که چاره نیست.قتل نفس گناهه خب، باید راه چاره دیگه ای پیدا کنی عزیزم ...

ممنونم از دلداریت   

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر مادر شوهرم برام مهم نیست و نمیدونم

به هر حال انگار ایشون نفوذ زیادی رو پسرش داره و همسرت هم به حرف مادرش گوش میده 

اگر اینطور باشه مادرشوهرت میتونه رو تفکر پسرش تاثیر بزاره

وای صدای قلبش و دیروز شنیدم

ببین الان فقط به خودت و اون بچه فکر کن گوربابای هر کی دوست نداره این وضعیت هم تحمل کن بزار بگذره قول میدم مادرشوهرت هم اون ک بیاد با تو مهربونتر میشه 

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
2728
به نظرم بگو خدا خواسته قشنگ تره فردا که بچه ات بیاد بقیه هم اینو بگن غصه میخوره طفلی

ن خب منکه پیش کسی نگفتم فقط اینجا گفتم

نه به دنیا اومدنش درسته نه از بین بردنش. 

فکرشو بکن بچه به دنیا بیاد بعد محبت بابا رو نبینه😑

البته شایدم خوش یمن باشه وهمه چیز فرق کنه🙄

به هر حال سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری.

یه روز بارون میاد و من ، توی ایوون نمیشینم

قربون خدا من انقدر ادم میشناسن میرن دوا و درمون میکنن ک بچه دار بشن بعضیا حتی پولش هم ندارن ناشکر نباش اسم سقط هم نیار مگه تو خدایی ک تو زنده یا نموندش میخوای دست ببری

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
2740
نه به دنیا اومدنش درسته نه از بین بردنش.  فکرشو بکن بچه به دنیا بیاد بعد محبت بابا رو نبینه😑 ...

اگه  هر دوتاش غلطه  پس چکار کنم    پس فقط یه راه می مونه که خودمم با بچه بکشم 

قربون خدا من انقدر ادم میشناسن میرن دوا و درمون میکنن ک بچه دار بشن بعضیا حتی پولش هم ندارن ناشکر نب ...

گلم هر کاری میکنم دلم نمیاد سقطش  کنم مگر اینکه خودمم باهاش بمیرم

اگه  هر دوتاش غلطه  پس چکار کنم    پس فقط یه راه می مونه که خودمم با بچه بکشم&nb ...

نه عزیزم اصلا اینکارو نکن. گفتم عاقلانه ، این تصمیم بنظرت عاقلانست؟ بنظرم بزار بیاد خدا رو چه دیدی شاید مهرش به دل باباش نشست اگه دختر باشه که چه بهتر☺

نه عزیزم اصلا اینکارو نکن. گفتم عاقلانه ، این تصمیم بنظرت عاقلانست؟ بنظرم بزار بیاد خدا رو چه دیدی ش ...

من نمیتونم  این وضع و تحمل کنم من چه گناهی کردم   منم ادمم  به محبت احتیاج دارم من الان شوهرم و میخوام کمکم کنه ن که بعد این همه سختی که نن می کشم چه جسمی چ روحی بعدش بچه است بغل بگیره و قربونش بره 

اینکارا رو هم کردی جواب خدا رو چی میخای بدی میخای جانی باشی؟! عزیزم بشین یخورده به نتیجه کارات فکر کن فقط تو نیستی که ، 

امیدوارم تصمیم درست رو بگیری❤

اینکارا رو هم کردی جواب خدا رو چی میخای بدی میخای جانی باشی؟! عزیزم بشین یخورده به نتیجه کارات فکر ک ...

برام دعا کن 

2706