2733
2739
عنوان

شوهرم از گریه من خوشحال میشه 🙂

875 بازدید | 81 پست

خیلی بی احساس بی درکه از صبح تا الان دارم گریه میکنم شوهرمم خوشحال میشه میخنده به دوستاش زنگ میزنه بگو بخند میکنن میخاد حرصم بده بیشتر ناراحتم بکنه 

با تمام وجودم متنفرم ازش نمیدونم چکار کنم انقد دلم میسوزه من خیلی دلسوزش بودم اون دشمنمه انگار

نکشتیش؟

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
واقعا همه مردا اینجورین

نه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706