2752
2734
@شیرینخانووم   و خانم نابینا مد نظرش @مائده6525221   و سلامتی خودش و عزیزان @مامان ...

ممنونم مهربونم الهی همیشه سلامت و شاد باشی 

استارتر عزیز التماس دعا دارم برای از بین رفتن دردهام و سلامتی و آرامش خودم و عزیزانم و ممنونم 🤲 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
زهرا جان الهی حاجت روا بشی  لطفا واسه دوستام دعا کنید  @hazhariii   @عسلتنها ...

تنت سلامت خداشماواستارترودلشادوسربلندکنه

التماس دعا

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آیه_و_آیماه     @zizigoolootabeta     @ممددقلی     @caqar & ...

دستت درد نکنه گلم🌺

انشالله همگی حاجت روا بشین

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
@شیرینخانووم   و خانم نابینا مد نظرش @مائده6525221   و سلامتی خودش و عزیزان @مامان ...

سلام دوست قشنگم خیلی ممنون از لطفت🙏 الهی خیر دنیا و آخرت نصیب قلب پاکت باشه ،منم به رسم ادب برای حاجت روایی شما و استارتر عزیز ۳۰ تا صلوات فرستادم 🌹

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
2731
حاجت روا بشین زهرا جان ان شاء الله امام رضا تو همین عید ولادت به شما عیدی بدن 🤲 دعای گنج العرش میخ ...

ممنونم مریم قشنگم 😍 الهی خیر دنیا و آخرت نصیب قلب پاک و مهربونت بشه 🤲 منم به رسم ادب برای حاجت روایی شما و استارتر عزیز ۳۰ تا صلوات فرستادم هدیه به خانوم فاطمة الزهرا س 🌹

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
@rrrrr111     @زوشا۶۶     @هر_سقوطی_پایان_نیس     @صدف۹۰ &n ...

مرسی عزیزم انشاالله حاجت روابشی 

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
@rrrrr111     @زوشا۶۶     @هر_سقوطی_پایان_نیس     @صدف۹۰ &n ...

مرسی عزیزم.

ممنونم از شما و استارتر عزیز.

انشاءالله همه حاجتروای بخیر بشین.

مشکل منم بخیر و خوشی حل بشه و حاجتم روای بخیر بشه به امید خدا💗

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
التماس دعا ❤️🙏 @نون_بربریییی     @sbmimi     @گمشده8804    

عزیزه دلم حاجتت روا گلم ...زهرا جان التماس دعا حاجتت روا منو از دعای خیرت بی نصیب نکن

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ممنونم مریم قشنگم 😍 الهی خیر دنیا و آخرت نصیب قلب پاک و مهربونت بشه 🤲 منم به رسم ادب برای حاجت روا ...

خیلی ممنونم مریم جان😍❤❤

زحمت کشیدی عزیزم 

خوشبخت و شاد باشین گل 

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@beautiful_dreams   @حنا70   و خانواده و اشتغال برادرانش

حاجاتتون روا ان شاالله بحق ضامن آهو. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین

صراط علی مستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین 

2706