2752
2734
عنوان

من یکاری کردم پشیمون شدم

567 بازدید | 21 پست

چند روز پیش داییم اینا اومدن بهد بزور مامانمو برد کمیته امداد من گفتم نرید عموهام میشنون ناراحت میشن .

ما اوموراتمون میگذره

همشم برای خودش تقلا میکنع 

وام کمیته رو میخواد 

یدونه خونه داریم یساله هی میگ بفروشید اونجارو 

بهش میگم وقتی نشستیم توش چرا 

بهشون میگم نون مارو شما که نمیدید

چیکار دارید برگشته زنداییم میگ ما نون اضافی نداریم 

داد زد گف بی احترامی کرد الان زهرا اینجا بود جوابت و میداد 

میره خونه ابجیم میگ گاز و حاجی دست دوم خریده؟

میگم خب ۷ ساله داره کار میکنه 

به مامانم میگ چرا حاجی زنده بود برات دندون نزاشت 

مامانم میگ من چمیدونستم میخوادبمیره 

برگشته میگ مگ نگفته بود بهت  🙄

منم اونا رفتن گریه کردم گلوم درد گرفت  حرصم درومده بود پیام دادم دیگ نیاید خونمون بدم میاد ازتون همش تو زندگیمون دخالت میکنید بشما چربطی داره ما خونه رو بفروشیم یا ن یدونه خون رم نمیتونید ببینید

داییم زنگ زد ب مامانم گف پیامشو ب داداشش و عموهاش میفرستم میرم خونه داداشش میگم این مگ بزرگتر نداره بمن فحش داده 

نمیدونم استوری گزاشته داییا ارث خواهرو میخورن 

اصلا نزاشتم کصخلم مگ دوستام مسخرم کنن

خیلی هم کار خوبی کردی

چه آدم های آشغالی باهاشون قطع رابطه کنید

به هرکی هم می خواد نسون بده بگو چی کارا می کنن و چیا گفتن

تو حق داشتی

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

همون بذار عموهات بفهمن جریان چیه برن پارشون کنن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

چرا پشیمون؟؟ اتفاقا داشتی از حقت دفاع میکردی نزارید دخالت کنن به هرکسیم میخوان بگن بگن خب زندگی خودتونه

ıň ţһє ňѧmє oғ ɢoԀ                                                              تمام قصه هایم قصه ی توست💕👫💕                                  خدایا شکرت بابت همه چی ک دادی بمن 🥰💞

محل نذار

هر کی خواست دخالت کنه قلم پاشو خرد کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

خونه شمارو میخواد از شما بگیره؟؟ اصلا حتی وامم قبول نکنین . ممکنه از مدارک خونه سو استفاده کنه . مدارکو قایم کنین . چ ادم پررویی هست . مثل دایی های من ک هنوز پدرشون نمرده خونشو تقسیم کرده نصفش برداشتن . نصفشم دادن ب پنج تا دختر . اونم از سه تاشون امضا گرفتن ک اونم برسه ب دوتا دختر . انگاری وضع مامان من خیلی خوبه مثلا . من ک حلال نمیکنم . 

متاسفم خدا پدرتونو بیامرزه .مگه وقتی کسی بچه داشته باشه دایی ارث میبره؟ بدهی مالی دارید؟ 

اصلا پدر ایشون چه نسبتی با دایی ایشون داره که بخواد ارث ببره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

اول از همه توهم اسکرین پیامت داشته باش حتما اگه همین بوده که تو میگی گفتی هیچ مشکل نبوده تو حرف زدنت اتفاقا خوب هم گفتی بعدم خدارحمت کنه پدرتو بدهکار بوده بهش چون در حالت عادی ارثیه نه به سمت پدریت میرسه نه مادری چون بچه داره و از همه مهمتر دور ازجونتون باشه شماهاهم نبودین ارثیه فقط به مادرت و پدر و مادر میرسید در درجه اول بعد همینطور پله پله کسای دورتر

زمان ثابت کرده همتونو...
2706