2752
2734
عنوان

دارم دق میکنم ای خدا منو بکش خواهرا تورو خدا کمکم کنید خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 79 پست
مشخصه که حالت بده  واقعا توی شرایط سختی هستی  تو این دوره هر زنی طالب بیشترین محبت و دیده ...

بخدا دارم  دیونه میشم وقتی به سقط کردنش فکر میکنم خواهر

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪
خب شما بگید چکار کنم 

من باشم جلوشون وایمیسم، یا بچه میمونه منم میمونم، یا اگر بچه ام رو از دست بدم، مهرم رو میگیرم و طلاق، شوهرم هم جونش در بیاد تا آخر عمر کارهای ننه اش رو کنه

عزیزم شما اگر سقط کنی، ممکنه دچار سقط مکرر بشی، اونوقت میگه مشکل داری و راحت طلاقت میده و میره کس دیگه رو میگیره، چرا باید بدنت رو خراب کنی

از اول چرا خودت رو کلففت کردی، خیلی مادرش رو دوست داره، براش کارگر بگیره

من یه بار سقط داشتم، این دفعه تا همین هفته 24 تقریبا استراحت مطلق هستم، تازه یه ماهه غذا میپزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دیروز از ذوق داشتم میمردم  وقتی صدای قلبشو شنیدم  ولی خواهر چکار کنم   دارم ...

سعی کن با ارامش و ناز همسرتو به خودت جذب کنی که حواسش به شما باشه 

دعوا قهر بحث تو این دوران ممنوع

فقط برای ارامش اون کوچولو

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2731
سعی کن با ارامش و ناز همسرتو به خودت جذب کنی که حواسش به شما باشه  دعوا قهر بحث تو این دوران م ...

هروی بیشتر نازش میکنی بیشتر وحشی میشه

هروی بیشتر نازش میکنی بیشتر وحشی میشه

چند سالتونه

چند وقته ازدواج کردین

ناخواسته بود

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
با گریه بیشتر خودتو اذیت میکنی گلم..اگ شوهرت واقعا قبل بارداریت اینجوری نبود.بگرد دنبال علتش شاید از ...

ن میگه من بچه نمیخوام  

چند سالتونه چند وقته ازدواج کردین ناخواسته بود

من ۲۵  اون۲۸   سه ساله   عفونت داشتم دارو مصرف میکردم و کنارش قرص ال دی میخوردم   باردارم شدم   دکتره میگفت قرص عفونت قرص ال دی و فاسد کرده 

مدیگه اصلا بچه نمیخوام

خیلی معذرت میخوام شاید هم دارم از رو عصبانیت این حرف میزنم اگر بچه نمیخوان عمل کنن تا دیگه بچه دار نشن مگه دست شماست آخه/بعدم تو یه زندگی مشترک مگه تصمیم گیرنده قطعی و نهایی اونم سر همچین مسئله ای فقط ایشونه؟!!!

خیلی معذرت میخوام شاید هم دارم از رو عصبانیت این حرف میزنم اگر بچه نمیخوان عمل کنن تا دیگه بچه دار ن ...

خب مشکل اینه که تو هر چیزی خودش تصمیم میگیره

ادم نمیدونه چی بگه واقعا الان اون بچه قلب داره و سقطش مساوی با قتله با شوهرت برو دکتر بزار خودش حرفا ...

نمیاد دکتر باهام  میگه فقط واسه پول خرج کردن میری

2706