2733
2734
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19643 بازدید | 538 پست
نه فروردین

خب ببین گلم اینطور ک فهمیدم شما ۱۱ اسفند پریود شدی.بهمن هم ۱۱ پریود شدی.رابطه ت هم این ماه ینی ۱۹ فروردین اتفاق افتاد.فروردین باید ۱۱ ام پریود میشدی ولی نشدی و شما بعد از دوره تخمک گذاریت سک.س داشتی اصلا جای نگرانی نیس گلم ولی خب میگی نامنظمه باید بیشتر مراقب باشی.استرس نداشته باش ک میشی اون موردی هم ک گفتم احتنالش کمه ولی باید مراقب بود.

يعني رابطه اصلا هيچي نداشتين بعد گفته رابطه داشتين؟؟

شايد دخول دااشتين حالا بكارته يا هست يا نيست ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قرآن قسم بخدا قسم رابطه نداشتیم اگه داشتم این همه حالم بد نبود آخه وقتی از خودم مطمعنم 

خوب  حتی اگر اسیب دیده دخول مرد یا چیز دیگه مشخصه 

برو میش یه دکتر دیگه گلم 

لعنت به بکارت 

2731
خب ببین گلم اینطور ک فهمیدم شما ۱۱ اسفند پریود شدی.بهمن هم ۱۱ پریود شدی.رابطه ت هم این ماه ینی ۱۹ فر ...

ممنونم عزیزم که راهنماییم کردی .💖🥀
 ایشالا هر چه زودتر پریود بشم . به غیر از خوردن رازیانه و زنجبیل و دارچین راه دیگه ای سراغ دارین  که زودتر پریودم راه بیوفته؟

رفقا برام دعا کنید خیلییییییی  محتاجم به دعاهای قشنگتون💖🙏
بکارت وجود ندارههع فقط میتونن تشخیص بدن دخول داشته طرف تا ی مدت پیش یا نه مثه کسایی ک بشون تجاوز میش ...

این حرفا دروغه برای که دخترای مجرد برن سک س کنن پرده وجود داره انواع هم داره به جای سایتای چرت برو کتاب اصلیه پزشک قانونی رو بخون که انواعش هست 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
چون درواقع دکترا چیزیو تشخیص نمیدن بسته به حرفی که شما بهش میزنین برگه میدن اگه بگی نامزدم عقدم می ...

چه حرفا دوست من رابطه نداشت و خونه خودش بود نامه بکارت گرفت چون بکارت داشت بعد شش ماه چون رابطه برقرار نکرده بود

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738
ممکنه به طور طبیعی کلا پرده نداشته باشی  بعضی از دخترا کلا ندارن  برو پیش یه دکتر دیگه&n ...

پزشک  قانونی گفت رابطه داشته رابطه هم ربطی ب پرده نداره عزیزم

خیلیا رابطه دارن ولی پرده هم دارن

الان از اين موضوع خانوادت ميدونن پزشک قانونى رو دادگاه گفت برى يني جوابش لازمه اونجا؟  و اگه لازمه برو پيش متخصص گواهى بگير بهتره. چون فک کردن عقدى کارى کردى همينجوري شايد گفته ندارى يا دوباره با همون دكتر ك نگات کرد حرف بزن بگو درست تشخيص بده مهمه چون رابطه نبوده 

هایمن کلا پاره نمیشه هیچوقت  توعم اگه دلت میخاد در اینده با پرده دوزی پول در بیاری اره میای می ...

خوشحالم همچین کامنتایی میبینم توی سایت ❤️

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
جالبه.  البته کسی که واقعا تو حادثه ورزشی اسیب دیده باید راستشو بگه و کسی هم که رابطه داشته خو ...

خواهش میکنم ولی به نظر منم وقتی تو یه حادثه از بین رفته باشه هیچ ایرادی نداره همسر آدم بدونه فقط به نظرم مدرک معتبر پزشک قانونی کفایت میکنه که فلانی دچار حادثه شده ولی واقعا من سالها پیش یه پزشک رو میشناختم که کارش ترمیم دخی هایی بود که پزشک قانونی نامه میداد و می رفتن پیش این ترمیم با لیزر البته شایدم به خاطر تفکر خیلی پایینه بعضی مردا هست که با هیچ صراطی مستقیم نیستن دوستم یه پسردایی داشت میخواستن ازدواج کنن بلانسبت خیلی گاو بود میگفت من تو کتم نمیره صدتا دکتر هم بگن مثلا زنت بکارتش حلقوی هست من باور نمیکنم حتما خراب بوده غیرمستقیم به دوستم حرفشو میزد دوستم باهاش بهم زد با یکی دیگه ازدواج کرد بماند خیلی جلز ولز کرد ولی دوستم ولش کرد

کم ندیدیم اینجور مردا یکی بوده شبه ازدواج زنش خیلی وارد بوده راهنمایی میکرده طلاقش داده بابا شاید کتاب خونده فیلم دیده مگه حتما آدم باید تجربه کنه تا بلد باشه الانم که به دولت نت همه چی در دسترس هست

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!