2737
2739
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19643 بازدید | 538 پست
بابا اون ماماعه داره میگه وجود نداره کلی مقاله دارن میگن وجود نداره بعد تو و شوهرت کشف کردین وجود دا ...

شما باور نکن من تغییر رو تو خودم قبل ازدواج و بعدش دیدم هم خودم هم شوهرم هم پیش متخصص زنانی ک رفتیم 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
فقط دلم میخواد بمیرم خدایا آخه چرا نمیدونید چه خالی دارم بخدا نه از جلو از پشت هیچ رابطه ای نداشتم&n ...

شاید چیزی تو واژنت فرو رفته یا حواست نبوده انگشتی چیزی

‌‌‌شبیه نقطه ویرگولم؛خواستار پایان، محکوم به ادامه..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون  ولی میگن مدت طولانی گذشته باشد متوجه نمیشن دلیلش چی بوده

بعید میدونم، چون نحوه ی آسیب دیدن با دخو.ل خیلی متفاوته با اینکه کلا نداشته، وقتی آسیب میبینه تیکه تیکه میشه کلا از بین نمیره و هیچوقت جوش نمیخوره همونجوری تیکه تیکه میمونه تا زایمان طبیعی کنی و کلا از بین بره

2731
با دست نگاه کرد بخدا رابطه نه از جلو از پشت نداشتم از خودم مطمعنم 

چی بگم آخه چند نفر از اطرافیان  رفتن پزشک قانونی ومشکلی پیش نیومده وجدا شدن یه دکتر زنان متخصص برو ببین اون چی میگه حتما متخصص برو بگو گواهی برا ازدواج میخوام نگو نامزدی اگه اون تشخیص بده سالمی دوباره میفرستن برا پزشک قانونی 

من کاری ندارم به رابطه قبل ازدواج و ...

ولی بکارت وجود داره

چون من نه استرس داشتم نه فشار نه اون موارذی که تو اون متن نوشته شده ولی قشنگ خون اومد

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو باور نکن 😂

باور نمیکنم چون خودم مامایی خوندم این که میگن بکارت تشخیص داده نمیشه منظور اینه که کسی ممکنه پرده داشته باشه ولی رابطه هم داشته پس بکارت محسوب نمیشه ولی اون غشا و پرده بکارت وجود داره. 

2738
شما باور نکن من تغییر رو تو خودم قبل ازدواج و بعدش دیدم هم خودم هم شوهرم هم پیش متخصص زنانی ک رفتیم& ...

تو اصلا فکر میکنی پرده ک تو گوشت خوندن یه کِرکِرس ک رفته کنار دیگه وقتی اینجوری فکر میکنی چی بگم بت😂😂😂

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
این ک میگن باید خوتریزی داشته باشه چیه 

خونریزی زمانی اتفاق میفته ک خودتو سفت و محکم کردی و منقبض شدی و ترس و استرس داری در نتیجه مویرگهای اون قسمت پاره میشن و در اثر فشار خونریزی اتفاق میفته

عزیزای من پرده مخاطه  بنظرتوت عقلی بشینید فکر کنید مخاط مویرگ داره که با پاره شدن خون بیاد؟؟؟ ...

یعنی چی  

من تا حالا تو هیچ کتابی ندیدم و نشنیدم 

عزیزم پرده وجود دارد که پزشک قانونی تشخیص میده 

شما کل ژنتیک زیر سوال میبری 

میدانی چند تا دختر بخاطر نداشتن پرده دیپورت شدن فردای ازدواج 

خود من دو تا شنیدم تا حالا 

حالا یا دختر مادرزادی نداشته یا بچگی بهش تجاوز شده 

من کاری ندارم به رابطه قبل ازدواج و ... ولی بکارت وجود داره چون من نه استرس داشتم نه فشار نه او ...

شاید خشکی داشتی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
ببین اینی ک شما میگید دوست من با نامزدش رابطه داشت بعد جدا شد رفت معاینه متخصص زنان گفت رابطه داشته ...

ادم خودش پرده اش میبینه مگخ چطور باید بفهمیم 

برای ظهور امام زمان (عج) و بخت گشایی همه جونا یه صلوات بفرستید 😍😍 کاربری سومم هست😑😍
آخه من چون زایمان طبیعی داشتم کاملا باز شده و اون عین واقعا ی پرده رفته کنار و مشخصه ...حتی من نمیدو ...

خب اون واژن هس ک کامل باز شده در اثر دخول و زایمان طبیعی و از حالت اولیه دراومده.همین.پرده نیس.

باور نمیکنم چون خودم مامایی خوندم این که میگن بکارت تشخیص داده نمیشه منظور اینه که کسی ممکنه پرده دا ...

هایمن کلا پاره نمیشه هیچوقت 

توعم اگه دلت میخاد در اینده با پرده دوزی پول در بیاری اره میای میگی وجود داره

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍