2737
2734
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19629 بازدید | 538 پست
منم اولین رابطم با شوهرم خونی نیومد درحالی ک اصلا رابطه نداشتم ...

من اصلا هیچ رابطه ای نداشتیم ولی پزشک قانونی میگه نزدیکی داشتی آخه چطور ممکنه من حتی خودارضایی ام نمیکنم بخدا کارم شده گریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب حالا اگه شوهرت زیر بار نره که رابطه کامل نداشته میخای چیکار کنی؟

خب ما جفتمونم مطمعنیم رابطه نداشتیم حتی سطحی اگه از پ ش ت  بود شک میکردم به خودم که شاید اون موقع چیزی شده ولی وقتی از پ ش ت م نبوده چطور ممکنه همچین چیزی.هر مدل آزمایشی بگن انجام میدم چون از خودم مطمعنم هر جا بگن میرم که ثابت کنم من کاری نکردم 

من اصلا هیچ رابطه ای نداشتیم ولی پزشک قانونی میگه نزدیکی داشتی آخه چطور ممکنه من حتی خودارضایی ام نم ...

خب چرا بهش نگفتی ک رابطه نداشتب اخه؟؟ شاید ضربه دیده...

خداروشکر..🌱🌹 خانوم اقامونم💍💍..میشه یه صلوات برای مشکلم بفرستین🌺🌺
2738

اسی یه کاربرم بود چندسال‌‌پیش‌ این مشکل براش‌پیش اومده بودن بدون رابطه میگفتن‌ بکارت نداری اومد پزشک‌قانونی‌تهران چندین برا معاینه شد اخرش مشخص شد سالم هست چون خودش‌مطمعن بود خیلی پیگیر بود

اسی یه کاربرم بود چندسال‌‌پیش‌ این مشکل براش‌پیش اومده بودن بدون رابطه میگفتن‌ بکارت نداری اومد پزشک ...

منم قراره بگم قاضی بنویسه تهران اگه مطمعن نبودم انقد حالم بد نبود مثل این میمونه که بهت تهمت قتل بزنن در این حد برام غیر قابل باوره 

عزیزم با رابطه سطحی هم میشه پاره شد و ادم نفهمید وگرنه الکی ک نمیگن پرده نداری

یعنی خودم نمیدونم رابطه سطحی داشتیم یا نه ؟مطمعنم از خودم که میگم هر جا باشه میرم برای ثابت کردنش.اگر چیزی بود میگفتم شاید اون موقع پاره شده ولی اصلا هیچ رابطه ای نبوده