2733
2739
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19643 بازدید | 538 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بکارت دروغ نیست عزیزم. منتهی بعضیا مادرزادی ندارن و بعضیا طی افزایش سن و ورزش هایمنشون خود به خود از ...

وجود نداره 

چنتا مقاله خارجی دربارش بخون

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2728
نامزدم خیلی دروغگو و بیخیال بود اصلا بهم اهمیت نمیداد 

سنتی ازدواج کردید؟؟

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
2740

بکارت وجود ندارههع فقط میتونن تشخیص بدن دخول داشته طرف تا ی مدت پیش یا نه مثه کسایی ک بشون تجاوز میشه اونم تازه از مایع منی و پیشاب مرد توو قسپت دهانه رحم زن میفهمن چهار تا مقاله خارجی بخونین نه سایتای کوکب خانوم ایرانی رو

برو پزشک زنان تا مطمئن شی اول بگو که رابطه نداشتی وجریان پزشک قانونی رو نگو

فقط دارم گریه میکنم کاش میمردم ولی این حرفو نمیشنیدم حالم خیلی بده توروقران دعا کنید برام 

رابطه نداشتی پس چطوری میگن داشتی؟

چون درواقع دکترا چیزیو تشخیص نمیدن

بسته به حرفی که شما بهش میزنین برگه میدن

اگه بگی نامزدم عقدم میگه نداری

اگه بگی مجردم هیچ رابطه ای نداشتم میگه داری

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
به قرآن قسم بخدا قسم رابطه نداشتیم اگه داشتم این همه حالم بد نبود آخه وقتی از خودم مطمعنم 

نامزدت چی میگ؟میگ جداشیم؟

‌‌‌شبیه نقطه ویرگولم؛خواستار پایان، محکوم به ادامه..!