2737
2739
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19643 بازدید | 538 پست
هایمن کلا پاره نمیشه هیچوقت  توعم اگه دلت میخاد در اینده با پرده دوزی پول در بیاری اره میای می ...

اون که اصلا ماما نیس تاپیک هاشو خوندم واسه ساده ترین چیزا تاپیک زده مثلا ای وای پریودم بهم خورده یا یه تاپیک بود زده بود کی بلده نسخه بخونه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
سلام شما ازطلاق اینام میدونید؟؟ میتونید کمک کنید

بفرمایید بتونم حتما کمک میکنم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرکارشناس پزشک قانونی اعتراض بزنید دوست عزیزم

دردسرش زیاده زمان بر هست 

اون که اصلا ماما نیس تاپیک هاشو خوندم واسه ساده ترین چیزا تاپیک زده مثلا ای وای پریودم بهم خورده یا ...

اره عزیزم همین که گفت وجود داره فهمیدم دروغ میگه

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2728
بفرمایید بتونم حتما کمک میکنم 

سلام من دوتا پزشک قانونی دارم یکیش کیفری ۱۵تومنم دیه ۷ماه نفقه نداده کتکمم میزنه امنیت جانی ندارم مشاوره طلاقم نفرستادن چون امنیت جانی ندارم درخاست طلاق دادم داور خاستن معرفی کردم شاهد خاستن ک کتک زده درجریان بود دوتامرد بردم ۶نفربردم ک همسایه بودن جای زخمارودیدم ولی قاضی دونفرب حضورخاس ک اقا اعتراض کرد ک چرا اینااصن اومدن رابطه خونوادگی ندارن اقای شاهددوروغ میگه ولی همه میدونن ک رابطه خونوادگی داریم

الزام ب تمکین زد رد شد باپزشک قانونی بعدتجدید نظر رف رد شد الان باز الزام ب تمکین زده ب قاضیم گفتم خستم کرده 

بعدش قاضی برگ دادبرم پزشک قانونی برای بادرای ک منفی شد

امروز صب حکم طلاق صادرشد

حالا اعتراض بزنه تکلیفم چیه احتمال داره رد بشه

توی حرفاش قاضی فهمید۷نفقه نداده دروغ میزنه خودش کتک زده

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
سلام من دوتا پزشک قانونی دارم یکیش کیفری ۱۵تومنم دیه ۷ماه نفقه نداده کتکمم میزنه امنیت جانی ندارم مش ...

با این شرایط احتمالش هست رد بشه زیادم هست بلانسبت عجب گاویه 

مهریه اینا چی پس

با این شرایط احتمالش هست رد بشه زیادم هست بلانسبت عجب گاویه  مهریه اینا چی پس

اینک ب ضررمن رد بشه هس ینی ب نفع اقاس😔😔

ای خداااا😭😭😭😭😭😭😭

قاضی گف مهریه نفقه استراد جهاز اجرت المثل ضمیمه پرونده کنید

استردادجهاز ک زدم اجرت المثلم بخاطر ۱۱ماه بود اشتباه زد بود۳سال ک رد شد دنبالشونگرفتم زیادنبود 

مهریه۱۱۴تابود بذل کردم۱۰۰اجراگذاشتم باهمون هفت ماه نفقه نداده

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
اینک ب ضررمن رد بشه هس ینی ب نفع اقاس😔😔 ای خداااا😭😭😭😭😭😭😭 قاضی گف مهریه نفقه استراد جهاز ا ...

عزیزم توکل بخدا

اینجا طلاق گرفتنی اگه آقا راضی نباشه خیلی اذیت میکنن ولی انشالله دیگه اونم اعتراض نمیزنه شما راحت میشی 

2740
عزیزم توکل بخدا اینجا طلاق گرفتنی اگه آقا راضی نباشه خیلی اذیت میکنن ولی انشالله دیگه اونم اعتراض ن ...

ینی الان بااین مواردی ک گفتم طرح دعوای من احتمال ردش هس ک ب نفع اون بشه؟

خواهش میکنم ولی به نظر منم وقتی تو یه حادثه از بین رفته باشه هیچ ایرادی نداره همسر آدم بدونه فقط به ...

بله دیگه عزیز ما زنها در حد ی شی بی ارزشیم تو این فرهنگ عقب افتاده 

مرد دو بار ازدواج کرده کلی هم دوست دختر داشته حالا واسه بار سوم باز دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده است و متاسفانه دخترها هم پولکی شدن فقط بخاطر پول تن بهر خفتی میدن 

من کاری ندارم به رابطه قبل ازدواج و ... ولی بکارت وجود داره چون من نه استرس داشتم نه فشار نه او ...

منم همینطور ما ۴ سال عقد بودیم انقد تشنه هم بودیم که شب عروسی نه ترسی بود نه استرسی نه گرفتگی عظلاتی خودمم ارشح خیلی داشتم کاملا محیط مرطوب بود با معاشقه و اینا اما خون اومد .پرده وجود داره تازه من خودمم دیدم اون زمان ی سوراخ خیلییی ریز بود ورودی واژن اما الان همون سوزاخه هست ولی چنتا چاک هم بغلاش لیجاد شده  اصطلاحا پرده پاره شده دکترام قشنگ اون چاک ها و پارگیا رو میبینن.وجود داره خوبم وجود داره

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
ببخشید من این مدل پیجا رو دوست دارم رفتم پیج این خانومو ببینم اما نمیدونم تو کودوم قسمته این پست میش ...

عزیزم یه پیجی از بکارت گذاشته بوده بعد ایشون اومدن این کامنتو براشون گذاشتن

پیج Vayumind و فمنیسم روزمره از بکارت گفتن اگه دوس داشتی

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍