2733
2734
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19643 بازدید | 538 پست
عاااا نع من دخول نداشتم . فقط میخوام بدونم مالیده شدن آلت و آبش به همون ابتدای واژن _آیا این هم تو پ ...

نه اصلا به هیچ وجه.فقط چیزی وارد واژنت شه مشخص میشه.مایع منی هم  ۵ روز کلن توو رحم زنده هس.نگران نباش گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين من و همسرمم رابطه نداشتيم ولي رفتم براي گواهي بكارت گفت ي خراش داري انگار دنيا رو سرم خراب شد شانسي ك اوردم شوهرم باهام بود و گواهي سلامت رو داد ما هم اصلا رابطه نداشتيم فك  كنم با دست و اينا اسيب ديده باشي پزشكي ققانوني خيلي سخت ميگيرن

2731
عاااا نع من دخول نداشتم . فقط میخوام بدونم مالیده شدن آلت و آبش به همون ابتدای واژن _آیا این هم تو پ ...

برای مقعد هم معاینه میکنن.کلن با ی بار سک.س انال یا مقعد اتفاقی نمیفته ولی تعداد دفعات زیاد باعث میشه کل مویرگ های دورش از بین برن واسه همین گشاد میشه و بی اختیاری میگیرن.واژم انعطاف پذیری خیلی بالایی داره نسبت ب مقعد

مرسی از پاسخ گوییت عزیزم💙

گلم فقط ی مورد دیگه هم بگم خیالم راحت شه😁البته میدونم خودتون بلدین ولی محض احتیاط بگم.

اگر باکره باشی و منی مستقیم رو واژنت بریزه احتنال بارداری وجود داره مخصوصا وسط سیکل یا تخمک گذاریت باشه واسه همین سعی کن تماس مستقیم نداشته باشه با واژنت چون واژن میکشه اسپرم رو سمت خودش

برای مقعد هم معاینه میکنن.کلن با ی بار سک.س انال یا مقعد اتفاقی نمیفته ولی تعداد دفعات زیاد باعث میش ...

یعنی وقتی ادم برا ازدواج میره پزشکی قانونی هم پشت هم جلورو معاینه میکنن؟یا معاینه مقعد اجباری نیست؟؟؟و اینکه فرمودی با یک بار اتفاقی نمیوفته . این یک بارو پزشک قانونی میفهمه؟؟و و و با مالیده شدن منی به وردی واژن و بلافاصله با دستمال پاک کردنش احتمال بارداری هست؟؟؟؟ 11هم باید پریود میشدم که نشدم 😖

رفقا برام دعا کنید خیلییییییی  محتاجم به دعاهای قشنگتون💖🙏
2740
گلم فقط ی مورد دیگه هم بگم خیالم راحت شه😁البته میدونم خودتون بلدین ولی محض احتیاط بگم. اگر باکره ب ...

واااایی نه باکره هستم دخول جلو هم اتفاق نیوفتاد . فقط پیشاپ و کمی منی مالیده شده به ورودی

یعنی وقتی ادم برا ازدواج میره پزشکی قانونی هم پشت هم جلورو معاینه میکنن؟یا معاینه مقعد اجباری نیست؟؟ ...

مقعد اجباری نیس مگر اینکه خودت بگی میخوام مقعد هم معاینه شم. و اینکه با یبار ب شرطی که بعدش دیگه سک.س نداشته باشی نشخص نمیشه و باید ۶ ماه الی ی سال از اخرین سک.س بگذره ک قابل تشخیص تباشه و نباید سک.س داسته باشی.خب احتنالش هس ولی استرسی نشو.بستگی داره ک توو دوره تخمک گذاری بودی یا نه؟سیکلت چند روزه هس و کی رابطه اتفاق افتاد؟چندم سیکلت؟؟؟پیشاب هم حاوی اسپرم هس ب مقدار کم ولی درکل احتنال بارداری بعیده ولی باید مراقب بود

مقعد اجباری نیس مگر اینکه خودت بگی میخوام مقعد هم معاینه شم. و اینکه با یبار ب شرطی که بعدش دیگه سک. ...

راستش من کلا پریودام نامرتبه بعضی ماها سروقت میشم بعضی ماه ها تا 2 تا 4 ماه هم عقب میوفته  و پریود نمیشم . اخرین بار پریودیم 11 اسفند شروع شد . ماه قبل ترشم 11 بهمن شروع شد . 19 هم رابطه س... اتفاق افتاد .
الانم هر روز رازیانه و زنجبیل  اینا میخورم ولی هنوز پریود نشدم . 

ببین عزیز دلم نمیشه تقصیر رو فقط گردن خانما انداخت در کنار هر مرد متجاوز و پست فطرت یه زن عوضی هم وج ...

عزیزم قشر بورژوا یعنی طبقه ی کارگر نه سطح بالا

من موفق ترین دختر شاد جهانم خدایا شکرت