2733
2734

کشف کردم برنج و نون بیشتر از شیرینی چاق میکنه .چندروزه پشت هم کار دادگاهی داشتم وقت نشده ناهار بخورم بیرون هله هوله خودم مثلا نسکافه با کروسان یا یه تیکه چیزکیک با قهوه یا شیرینی خامه ای و چایی الان دیدم سه کیلو کم شدم مگه شیرینی و کیک چاق کننده نیست؟؟؟ 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من روزی۳۰۰گرم مغزیجات ۳تا نون ۳بشقاب برنج میخورم از ۴۵ بالاتر نمیرم 😅

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ولی خب اونا ارزش غذایی ندارن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
یه دونه کروسان بیش تر سیرت میکنه و تا شب گشنه نمیشی یا یه بشقاب برنج و خورشت؟

ببین کروسان بزرگ وسطش پرهههه شکلات میخورم . بعدشم دوباره تا بیام خونه آب طالبی یا شیک شکلات مبخورم برسم خونه چایی دم میکنم ولی دیگه برنج حوصلم نمیکشه درست کنم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
2706