2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا ۱۴ تا رو باید بدی  بعدشم بستگی به اموال و حقوق همسرت داره  راستی سلااام

واقعا؟کدوم شهرین؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
عزیزم من نقد وکیل برام گرفت از سوهرم و مقداریش رو توقیف اموال کرد ک تونستم نقدشون کنم

خداروشکر خوشبحالت شوهرمن قبلازده به اسم خانوادش زرنگه کاش منم میتونستم یکجابگیرم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
بستگی داره همه مدل هست امروز مثلا ما مورد داشتیم 8 تا بدوا و هر10 ماه یکی ...یکیم داشتیم 3 سکه بدوا ...

بنظرت با حقوق ۴تومن و چیزی هم بنامش نباشه و قبل از به اجرا گذاشتن مهریه معادل ۴۰ سکه پرداخت شده چند تا پیش قسط میزنن؟

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
2740
بستگی داره همه مدل هست امروز مثلا ما مورد داشتیم 8 تا بدوا و هر10 ماه یکی ...یکیم داشتیم 3 سکه بدوا ...

اون اولی چه شرایطی داشت دومی چه شرایطی داشت فرقشون باهم چی بودکه اینجوری شده؟

بنظرت با حقوق ۴تومن و چیزی هم بنامش نباشه و قبل از به اجرا گذاشتن مهریه معادل ۴۰ سکه پرداخت شده چند ...

40 تا پرداخت کرده ؟ پس خیلی کم واسش میزنن پیش قسط رو ...و چون حقوقش پایینه و چیزیم نداره ..بین 11 تا 18 ماه هم اعسارشو میبرن 

اون اولی چه شرایطی داشت دومی چه شرایطی داشت فرقشون باهم چی بودکه اینجوری شده؟

بستگی به درامد و تمکن مالی داره ..یکیشون کارگر کفاشی بود و دونیم درامدش...اون یکی حسابرس دارایی بود 15 حقوقش بود 

خداروشکر خوشبحالت شوهرمن قبلازده به اسم خانوادش زرنگه کاش منم میتونستم یکجابگیرم

تو جلسه اعسارش عنوان کنید و درخواست استعلام کنید از دادگاه ..کار نداره ..مگر خیلی گذشته باشه از تاریخش 

مگه فرقی هم میکنه؟ قانون همه جا یکی دیگه

بله عزیزم میگن انگاری فرق میکنه البته ندیدم خودم چون بعضی ازشهرا خب مردماش وضعیت مالی بهتری دارن

2706