2737
2739
عنوان

خانومایی که جدیدا مهریه گذاشتین اجرا

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 56 پست
به عنوان کارمند دادگستری خدمتت میگم درسته که متاسفانه بعضی ها به همین قصد اصلا ازدواج میکنن اما زنی ...

حرفتون درسته..من حرفم همون قسمت اول حرف شما بود..اینکه خیلی ها هم این وسط دارن سواستفاده میکنن..دنبال بهانه هستن که مهریه بگیرن و برن واسه خودشون تنهایی زندگی کنن..شما باید بدونی از این خانم ها کم نیستن تو جامعه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اون مرد حقش هست بده..ولی خدایی همه این خانم هایی که مهریه میگیرن شوهرشون بده؟؟

من شوهرم روخیلی بخشیدم خداشاهده حتی توی مکان عمومی دست بلندکرده بودروم ولی هزاران باربخشیدمش این آخرام چون طلاهاموگرفت وحتی لباسی که تن میکردم روبرده بودن منم برای اینکه حداقل یه ذره عوضش دربیادمهریه میگیرم بعضی ازخانم هاروکاری ندارم که یه هفته عقدمیکنن بعدش میرن دنبال مهریه ولی هیچ زنی ازخوشبختی فرارنمیکنه مطمئن باشین...

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
خوب همین که یک شاهد آورده به نفع شماست ..قاضی مت بود کلا دادخواست رو رد میکرد حتی ...تو دادگاه بگو ک ...

الکی میگفت تصادف کرده شاهدم من تودادگاه میگم که ایشون یه شاهدداشتن ووقت خریدن که شاهددوم پیداکنن من این موضوع روقبول ندارم اینجوری خوبه عزیزم؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
حرفتون درسته..من حرفم همون قسمت اول حرف شما بود..اینکه خیلی ها هم این وسط دارن سواستفاده میکنن..دنبا ...

بله گفتم که وجود دارن ..متاسفانه واقعیت جامعه ما این هست که دیگه ازدواج ها بدرد نمیخورن ..مسئولیت پذیری صفر شده و همه در جوزدگی ازدواج میکنن ..آقایون مهریه بالارو درجو عشق و عاشقی قبول میکنن و خانم ها بدون شناخت ازدواج میکنن ..و این وسط خانواده هایی که از همه بی عقل ترن این وسطن ..گاهی بزرگترها دقبقا علت بدبختی بچه هاشون هستن 

الکی میگفت تصادف کرده شاهدم من تودادگاه میگم که ایشون یه شاهدداشتن ووقت خریدن که شاهددوم پیداکنن من ...

آره به قاضی بگو ...مدرک بیارن شاهدشون تصادف کرده ...حتما بگو که شاهد باید همون باشه که تو استشهادیه معرفی کردن ....بزار بفهمن که راحت قبول نمیکنی 

آره به قاضی بگو ...مدرک بیارن شاهدشون تصادف کرده ...حتما بگو که شاهد باید همون باشه که تو استشهادیه ...

ممنونم عزیزم چشم خداخیرتون بده میشه لطفادرخواستم روقبول کنین❤

بله گفتم که وجود دارن ..متاسفانه واقعیت جامعه ما این هست که دیگه ازدواج ها بدرد نمیخورن ..مسئولیت پذ ...

همسایه ما مادرش براش دختر داداشش رو گرفت..ینی همسایمون دختر داییش رو گرفت یک ماه مونده بود عروسی کنن دختره گفت مهریه رو میگیرم بعد عروسی میکنم..هیچ مشکلی هم نداشتن..پسره بدبخت ی مدت فراری شد.همه فامیل ها واسطه شدن ی چیزی به دختره دادن بیخیال شد..دختر داییش بود ی عمر شناخت داشتن ازش.اصلا همه میگفتن موندیم که چرا اینجوری میکنه..بعضی هارو نمیشه متاسفانه شناخت..چه زن چه مرد باید خانواده دار باشه سر سفره پدرومادرش بزرگ شده باشه..باید بدونه این پولا خوردن نداره..کسانی هم هستن که هزار تومن حروم وارد زندگی شون نمیکنن..خدا هر کسی و مثل خودش کاش جلوی راهش قرار بده..

2740
میدونم الان همتون عصابتون خرده..ببخشید اینو میگم..ولی خدایی دیدید تو سایت اینهمه دختر میگن شوهر نیست ...

عزیز پسرها اکر مثل آدم زندگی کنن کسی هیچ وقت طرف مهریه نمیره 

مطمئن باش دادگاه و قانون هم با اوناست 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
عزیز پسرها اکر مثل آدم زندگی کنن کسی هیچ وقت طرف مهریه نمیره  مطمئن باش دادگاه و قانون هم با ا ...

خدایی قانون و قبول کنید که با خانم هاست بیشتر..  ولی شما هم خودتو نبین هستن دخترهایی که به این نیت ازدواج میکنن 

خدایی قانون و قبول کنید که با خانم هاست بیشتر..    ولی شما هم خودتو نبین هستن دخترهایی که ...

قانون با خانومها اگر بود قرآن به صراحت گفته مهریه زن بر تمام دیون مرد ارجحیت داره ولی الان که میبینید قسطیش کردن ۱۰ ماهی یه سکه...قانونی که میده مرد اگر زنشو نخواد میتونه طلاقش بده یعنی فقط نخواستنش طلاق قطعیه ولی زن اگر کلی خیانت ببینه اگر کتک بخوره اگر هر چیزه دیگری باید کلی دلیل بیاره و خیلی خیلی هم سخت میتونه طلاق بگیره به همین دلیل هم اکثرا مهریه را میبخشن بلکه شوهرشون در عوض آزاد کردن جونشون طلاقشون بده...قانونی که صاحب بچه ای که مادر به دنیا آورده و زحمتش را کشیده، پدر میدونه...و هزار تا چیزه دیگه

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷