2733
2734
عنوان

خانومایی که جدیدا مهریه گذاشتین اجرا

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 56 پست
الان رفته تجدید نظر ؟اعتراض زده رو رای بدوی ؟ یا نه جلسه دوم دادگاهتون هست 

این جلسه سوم هست که قراره بریم یکبارمن اعسارزدم یکبارآقااعسارزد ردشدومحکوم شددوباره اعسارزد قراره بریم سرجلسه اون وکیل داره من ندارم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به درامد و تمکن مالی داره ..یکیشون کارگر کفاشی بود و دونیم درامدش...اون یکی حسابرس دارایی بود ...

عزیز نفقه‌ فرزند نمیدونی چقدر هس؟

او نیمه ی من است...❤️
چندتا پیش براتوت زده بودن

عزیزم چون یدونه شاهدداشت من باقاضی صحبت کردم بعدمحکوم به یکجاشدولی بعدش تجدیدنظرخواهی زد برای قسط بندی قبول شده میخوام برم چندروزدیگه ببینم چقدر میزنن برام دعاکن خیلی اذیتم کرده...

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2742
این جلسه سوم هست که قراره بریم یکبارمن اعسارزدم یکبارآقااعسارزد ردشدومحکوم شددوباره اعسارزد قراره بر ...

عکس با خودت ببر ..تو دادگاه کامل توضیح بده با آرامش که درامدش انقدره و ماشین داره و به نام یکی دیگه پلاک گرفته ...ولی اینم شما بدون که اعسارش قطعا قبول میشه ..اون رای اول که کلش رو محکوم میشه رو واسه همه میزنیم اول چون بر ذمه شوهر هست کلا ..وگرنه 99 درصد اعسارها قبول میشن الان ..فقط باید سعی کنی با حرف زدنت بیشتر کنی مقدارشو همین

میدونم الان همتون عصابتون خرده..ببخشید اینو میگم..ولی خدایی دیدید تو سایت اینهمه دختر میگن شوهر نیست و خواستگار نداریم و... .خب پسرها اینارو میخونن که میترسن از ازدواج..همه دنبال سکه و توقیف اموال هستن

عزیز نفقه‌ فرزند نمیدونی چقدر هس؟

اینا که قانون مشخص نداره ..اول که بستگی به سن فرزند داره و توافقات دونفر و کارشناسی داره ..مثلا خرج تحصیل فرزندان تو سن های بالاتر هم گاهی زائد بر نفقه باید بده آقا ...400 الان متعارف هست واسش ...ولی دقیقا امروز یک تومن هم داشتیم ..اینا موصوعاتی هست که تو دادگاه میپرسن و یکجور توافقی مطرح میشه

2738
عکس با خودت ببر ..تو دادگاه کامل توضیح بده با آرامش که درامدش انقدره و ماشین داره و به نام یکی دیگه ...

درسته گلم اخه اون آقاشاهدنداشت یدونه اورده بودومیگفت اونیکی مشکل پیش اومده براش نمیتونه بیادکه محکوم شده بخاطرکرونانمیزارن بریم داخل متاسفانه...

میدونم الان همتون عصابتون خرده..ببخشید اینو میگم..ولی خدایی دیدید تو سایت اینهمه دختر میگن شوهر نیست ...

خب مردی که دست بزن داره خیانت میکنه شکاکه بددله حقش نیست مهریه بده؟

اموالی دارع

اره ولی به اسم خودش نیست 

میدونم الان همتون عصابتون خرده..ببخشید اینو میگم..ولی خدایی دیدید تو سایت اینهمه دختر میگن شوهر نیست ...

به عنوان کارمند دادگستری خدمتت میگم درسته که متاسفانه بعضی ها به همین قصد اصلا ازدواج میکنن اما زنی که مستاصل میاد دادگاه دنبال توقیف اونم با بچه یعنی جونش به لبش رسیده ..شما فکر کن خواهر یا دختر خودت باشه که روزی 30 بار کتک بخوره ...طرفش معتاد باشه بخواد بچه خودشو بفروشه ...کسی که با خواهرزن خودش خیانت میکنه ....شما بودید توقیف نمیکردی ؟مهریه نمگرفتی ؟

به عنوان کارمند دادگستری خدمتت میگم درسته که متاسفانه بعضی ها به همین قصد اصلا ازدواج میکنن اما زنی ...

من تویه ماه شده بودهرروزکتک میخوردم جونم به لب رسیده بودوگرنه کی به خاطرپول میتونه زندگیش روداغون کنه اخه

درسته گلم اخه اون آقاشاهدنداشت یدونه اورده بودومیگفت اونیکی مشکل پیش اومده براش نمیتونه بیادکه محکوم ...

خوب همین که یک شاهد آورده به نفع شماست ..قاضی مت بود کلا دادخواست رو رد میکرد حتی ...تو دادگاه بگو که یک شاهد آوردن و دوتا شاهد لازمه ..ایشون وقت خریده که شاهد پیدا کنه ..

2706