2737
2734
عنوان

خانومایی که جدیدا مهریه گذاشتین اجرا

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 56 پست
تا ۱۴ تا رو باید بدی  بعدشم بستگی به اموال و حقوق همسرت داره  راستی سلااام

اگر منظورتون اینه که 14 سکه بدوا باید پرداخت بشه که چنین چیزی اصلا نیست ..و قانون محسوب نمیشه حتی 1 سکه ابتدائا هم داریم 

باید زود میگذاشتین اجرا  سندم  برمیداشتین که نزنه به اسم کسی

من چون کتکم زده بودحالم خیلی بدبودفقط گوشیم روبرداشتم اومدم قبلشم طلاهاموازم گرفت برد

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به درامد و تمکن مالی داره ..یکیشون کارگر کفاشی بود و دونیم درامدش...اون یکی حسابرس دارایی بود ...

من همسرسابقم شغلش آزاده ولی طوریه که سه ماه کارمیکنه یه سال نیازنداره میشه باشاهدثابت کرد درآمدش خدایی بالاس؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
من همسرسابقم شغلش آزاده ولی طوریه که سه ماه کارمیکنه یه سال نیازنداره میشه باشاهدثابت کرد درآمدش خدا ...

خیر ..تو بحث اعسار طرف مقابل باید شاهد بیاره که نداره ..نه شما 

فیش حقوقی یا حکم یا مثلا گردش حساب بانکی و یا حتی عکس با ماشین یا دارایی هاش میتونن اماره باشن 

مثلا ما کیس داشتیم کاملا پولدار رفته بود همه چیزو به اسم پدرش از اول گرفته بود ..خانم از اینستاگرامش تمام عکسای لاکچریشو آورده بود 😂سندیت نداره اما تو رای دادگاه و نگاه قاضی موثره 

2742
خیر ..تو بحث اعسار طرف مقابل باید شاهد بیاره که نداره ..نه شما  فیش حقوقی یا حکم یا مثلا گردش ...

چ جالب من عکسش رودارم بادوتاماشینش

جرم نیست ..اماره هست اونم ..هرچی داری ضمیمه کن 

یعنی نمیشه مدرک باشه؟ ولی عکساش هست 

2738
اماره هستن یعنی سندیت نداره اما میتونه تو رای دادگاه موثر باشه

ممنون گلم پس ایرادی نداره که بگم صدای ضبط شده ازش دارم؟

نه بگید

ان شاءالله خیرببینی عزیزم ببخشیداذیتت کردم الان این آقایکبارمحکوم شدبه پرداخت یکجاودوباره اعسارزد حالاهیچی به حسابش نیست واینکه میگه الکی چیزی ندارم بنظرتون چقدربراش پیش میزنن هرچندماه؟

ان شاءالله خیرببینی عزیزم ببخشیداذیتت کردم الان این آقایکبارمحکوم شدبه پرداخت یکجاودوباره اعسارزد حا ...

خواهش میکنم 

با 4 تومن حقوق و نداشتن دارایی 

زیر 10 تا پیش واسش میزنه و بین 11 تا 18 ماه یک سکه ..بستگی به قاضی و میزان ناله های شوهرتم داره 😂

خواهش میکنم  با 4 تومن حقوق و نداشتن دارایی  زیر 10 تا پیش واسش میزنه و بین 11 تا 18 ماه ...

قاضی جلسه اول اونومحکوم کرداین میتونه موثرباشه توی تصمیمشون؟ من بنظرتون چی بگم که کم نزنن انقدردویدم که نگوو😭

قاضی جلسه اول اونومحکوم کرداین میتونه موثرباشه توی تصمیمشون؟ من بنظرتون چی بگم که کم نزنن انقدردویدم ...

الان رفته تجدید نظر ؟اعتراض زده رو رای بدوی ؟

یا نه جلسه دوم دادگاهتون هست 

2706