2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخم مرغ اگ زرده اش سفت باشه خرابه وگرنه اون تاریخ انقضا الکیه. مگ مواد نگدارنده داره ک سر تاریخ انقضا خراب بشه؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2742

مگه شکل داخل تخم مرغ عوض شده بود؟ دیگه اون گردی و سفتی رو نداشت و وارفته بود؟ اگه اینطور نبوده که هیچی نمیشه والا برای ما پیش اومده چند روز تاریخش گذشته ولی سالم بوده خوردیم و چیزی نشده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
تخم مرغ اگ زرده اش سفت باشه خرابه وگرنه اون تاریخ انقضا الکیه. مگ مواد نگدارنده داره ک سر تاریخ انقض ...

اخه زرده‌ش به پوستش چسبیده بود یه خورده.. نمیدونم والاااا

2740
مگه شکل داخل تخم مرغ عوض شده بود؟ دیگه اون گردی و سفتی رو نداشت و وارفته بود؟ اگه اینطور نبوده که هی ...

سفیده و زرده جدا بودن ولی یه خورده زرده چسبیده بود به پوست

اخه زرده‌ش به پوستش چسبیده بود یه خورده.. نمیدونم والاااا

خب دست بنداز ته گلوت بالا بیار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
سفیده و زرده جدا بودن ولی یه خورده زرده چسبیده بود به پوست

اگه ماست یا شیر ( البته تاریخ نگذشته😅) دارید بردار بخور درست میشی هیچی نمیشه نگران نباش

من بالا آوردن رو توصیه نمیکنم چون خودم هروقت میخوام بالا بیارم دل و رودمم باهاش بالا میاد 😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
روش دیگه ای نیس؟😐

نمیدونم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40