2737
2734
عنوان

دلم میخواد با مشت بکوبم تو سرم فکرا روانیم کرد🔫😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4262 بازدید | 330 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.منم کنکوری خیلی قدیم.برا ریاضی از اپ رایگان استفاده کن.فیلمه و کارشون خیلی درسته.رایگاناش.البته همه درسارو داره ها.وای منم هییییچ نخوندم.چه غلطی کنم؟اسم اپ آلاء.از بازار باید دان کنی

عزیز میگم من خر الاغم نمیعهمم مخصوصن ریاضی میگم نمیفهمممم گلم نمیفهمممممممممممممممممممم بخدا دارم ر ...

عزیزم الان اینهمه منبع وکلاس آنلاین وجود داره میتونی ببینی نیاز به هزینه هم نداره تو تلگرام پره

2731
چس ناله هفت جد و ابادته. اعصابم ندارم تو هم یو استفاده میکنی گند بزنن به اخلاق مسخرت

کامل حق داری گلم .اروم‌باش .

شرایط خانوادتون چججوره؟پول دانشگاازادمیتونین بدینن؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
عزیز میگم من خر الاغم نمیعهمم مخصوصن ریاضی میگم نمیفهمممم گلم نمیفهمممممممممممممممممممم بخدا دارم ر ...

دور از شما عزیزممم....خب جا این کارا میتونی عمومی ها یا زیست و شیمی رو بالا ببری اونا ضریب بیشتری دارن ... ریاضی و فیزیک درحدود ۳۰/۴۰ درصد هم کفایت میکنه برا رشته های پیراپزشکی...

به یاد ۱۷۶ آرزو    ps752#
برو بگرد منم صدا کن. من شام هنوز نخوردم برم یه چیزی بخورم برگردم نری ها

فازت چی بود رفیقت ک حوصله چس نالههههههه نداره تگ میکنین تاپیک من و قرار میزارین

حالم بهم خورد از دوستتتتتتت

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
چرا این رفیفت رو تو تاپیک من تگ کردب؟

بیخیال ولشون کن .اعصابتوبراخودت نگه دار

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2740
سلام عزیزم.منم کنکوری خیلی قدیم.برا ریاضی از اپ رایگان استفاده کن.فیلمه و کارشون خیلی درسته.رایگاناش ...

رایگان نیست گلم سایت الا

من گفتم با فیلم مشکلم حل نمیشه وگرنه پارسال قبول مشیدم ک کلی فیلم دیدم

من نظری بهت میدم که اگه الان ۱۸ سالم بود و کسی بهم می گفت شاید این مسیر اشتباهی دانشگاه نمی رفتم الانم خیلی واسه خودم آدم مهم تری میشدم 

من جای تو بودم میرفتم تو کلاس های که مربوط به یک فن و علاقه مورد نظرم باشه تحقیق می کردم 

و راجع به اون کلاسی که رفتم کار پیدا می کردم و تمام تلاشم می کردم در یک حوضه ای مشخص پیشرفت کنم 

دختر گل 

من ۱۸ سالم که بود کنکور رتبه اوردم دانشگاه غیر انتفاعی 

دیدم همه دارن میرن منم که دولتی قبول نمیشم 

رفتم دانشگاه 

این حرفها رو شاید خیلی ها تجربه کرده باشن 

هر روز یک نوع استرس جدید ،یک روز امتحان یک روز پروژه ،یک روز عوض شدن استاد ،یک روز کتاب ،یک روز طرح هایی که از خودشون اختراع می کردن ،....

اصلا توضیحش بی خوده 

من در یک کلام از دانشگاه هیچ چیزی یاد نگرفتم 

فقط وقت خودم تلف کردم 

ای کاش رفته بودم جهاد دانشگاهی کلاس عکاسی می رفتم 

یا میرفتم یک ساز یاد می گرفتم 

یا می رفتم راجع به گل خانه کلاس 

یا میرفتم کلاس زبان 

یا میرفتم کلاس .........

هر چیزی می رفتم و راجع به همون میرفتم سر کار الان اوضاعم خیلی بهتر بود 

واسه چی میشنی این کتاب ها رو می خونی وقتی اصلا علاقه نداری 

اگه علاقه مند به موضوعی هستی راجع بهش تو اینترنت بخون 

متوجه میشی کجا بری کلاس و پیگیری کن که تو این جامعه که همه دارن ک و ن چپکی میدن  یک کار خوب پیدا کنی 

با تشکر که این عرایض بنده رو نوش جان فرمودید 

استارتر بنظرمن انصراف نده اول مدرک کاردانیتو بگیر بعد کنکور بده.الان با این حال خرابت نمیتونی پشت کن ...

اعصابمو خراب کرد اون کاربر مسخره ک میگ حوصله چس ناله ندارم 

من دارم راهنمایی میگیرم برا کنکور چ ادم چرتی بود 

عزیزم من همین الانم دور شده نمیتوتم بشینم تا تموم شه کاردانی

رایگان نیست گلم سایت الا من گفتم با فیلم مشکلم حل نمیشه وگرنه پارسال قبول مشیدم ک کلی فیلم دیدم

نه آلا موضوعی داره.مثلا اول باید دهم رو ببینی بعد یازدهم بعد دوازدهم و کنکور.چون کامل توضیح میدم.ولی اگر بخوای کنکوری ببینی از اول اونا فقط خلاصه میگن وفرضشون اینه که تو مدرسه یه چیزایی بلدشدی.آلا رایگان هم داره.اون رایگاناش بهتره اتفاقا.تفتان و اینا رو نمی‌گم.فیلمای رایگانش

2706