2733
2739
عنوان

دیشب شوهرم وسط دعوا میگفت تو اگه زن خوبی بودی....

| مشاهده متن کامل بحث + 97075 بازدید | 882 پست
میخوام بدونم اگه خودت کنترلتو از دست بدی و شوهرتو کتک بزنی بازم شوهرت مثل تو فکر میکنه . بابا مشت زد ...

منکه میدونم مقصر اصلی شوهرشون بوده

مرد قدرت بازویی داره داره که زن نداره اما زن یه قدرتی داره که هر مردی رو میتونه به زانو دربیاره که من طرفو به زانو در میوردم که این بدترین شکنجه برای یک مرده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا....پ یعنی ما دختر دارها شوهرامون مارو دوست ندارن؟😢

اگه فقط دختر بزاد دیگه . 

برای همه نمیشه تعمیم داد مثلا زن و شوهری عاشق همن عشق زن شدید تر باشه بچش دختر میشه یا بالعکس .

2731
منکه میدونم مقصر اصلی شوهرشون بوده مرد قدرت بازویی داره داره که زن نداره اما زن یه قدرتی داره که هر ...

موافقم باهات . مامانم همیشه بابام و جری میکرد بابام  ۲ ساعت ساکت می موند چون مامان و دوس داره هیچی نمیگفت آخرش منفجر میشد . اگه دست بر ندارنای مامانم شدید میشد کتک میخورد قائله ختم میشد . می گفتیم اینقدر سربه سر آقا نزار ولی گوش نمی داد مامانم خیلی حساسه الآن ۶۷ بابام ۷۰ همونن. 

2738

دیونه با خودکشی چیو میخای درست کنی اینکه بعد مردنت یه زن دیگه رو بیاره کیف کنه فکرخودکشی چیه اصن مشکلو حل کن.ببین مگه میشه تو پولتو بدی اون.مگه خودش کار نمیکنه؟چرا با مشت زد اخه توام میزدی اگه اون مقصر بود از طرف خودت ب قضیه نگا نکن ار طرف یه ادم بی طرف نگا کن اگه مقصر بود توام میزدیش.خب شاید این ماه پول نداشته کمکش میکردی خو.غریبه ها ب هم کمک میکنن

دیونه با خودکشی چیو میخای درست کنی اینکه بعد مردنت یه زن دیگه رو بیاره کیف کنه فکرخودکشی چیه اصن مشک ...

بحث ما سر چیز دیگه ای بود بعد یهو این موضوع رو پیش کشید و واقعا نیاز مالی نداره هیچوقت، اینم بگم که اولین بارش نیست  خیلی زود عصبی میشه در حد وحشتناک هرچی جلوش باشه نابود میکنه . زندگی با همچین آدمی یعنی جهنم .ازش متنفرم

من ساختم که الان طعم خوشبختی رو میچشم اشتباه نشه خیلیا فک میکنن من واقعا میسازمو ساکت میشینم مث زنا ...

الهی عزیزم اینطور زندگی کردن فرسودت میکنه. تو زنشی مادرش نیستی. اون وظیفه داره بهت احترام بگذاره تو باارزشی نباید کتکت بزنه حالا به هردلیل

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد
2706