2733
2734
عنوان

واسه لباسی که شونه‌هاش بازه

386 بازدید | 25 پست

چه مدل مویی بیشتر میاد؟ موهام مشکیه یه مدل بگین بهم که شیک و باز باشه، از دم اسبی و گوجه‌ای متنفرم مدلشو با عکس نشون بدید که میخوام به آرایشگر نشون بدم

ادامه میدم به زندگی، حتی اگه بخواد حال خوبمو‌ بدزده💔یه جایی خودش وایمیتسه‌ میگه: عجب کاری کردی من دیگه نمیتونم مقابلت‌ سد بزارم🩵بلاخره یه کاری میکنم که زندگی مقابلم زانو بزنه نه اینکه من جلوش زانو بزنم✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عکس لباس رو اول بفرست 

کاملا شبیه نیست فقط واسه من تنگ نیست و واسه من یقش خیلی بازتره

ادامه میدم به زندگی، حتی اگه بخواد حال خوبمو‌ بدزده💔یه جایی خودش وایمیتسه‌ میگه: عجب کاری کردی من دیگه نمیتونم مقابلت‌ سد بزارم🩵بلاخره یه کاری میکنم که زندگی مقابلم زانو بزنه نه اینکه من جلوش زانو بزنم✨️
کاملا شبیه نیست فقط واسه من تنگ نیست و واسه من یقش خیلی بازتره

اگه یقه بازه موهات رو پریشون کنی دورت خیلی قشنگتر میشه 

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے♥️🌱

دومی خیلی خوشگله

آره فقط یه قسمتش از جلو رو سی‌نت بریزه خیلی قشنگ و شیک میشه

بهش میگم دستت درد نکنه میگم مدل ناخنامو‌ واست میفرستم نظر بده

قربونت بفرست عزیزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13694163/%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%da%86%db%8c%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af%d8%b4%d9%88-%d8%b9%d9%88%d8%b6-%da%a9%d9%86%d9%85-%db%8c%d8%a7-%d9%82%d8%b4%d9%86%da%af%d9%87-%d8%b9%da%a9%d8%b3?postId=340073887 نمیدونم چرا دو دل شدم، بنظرتون قشنگه یا رنگشو‌ عوض کنم؟ اومدید عکس بزارم بزار بزار

اینها نتونستم عکس بزارم تاپیکو‌ نگاه کن

2706