2752
2734
عنوان

دیشب شوهرم وسط دعوا میگفت تو اگه زن خوبی بودی....

| مشاهده متن کامل بحث + 97098 بازدید | 882 پست
حداقل عکس پروفایلتو عوض کن. چون صاحب پروفایلت ظلم قبول نمی کنه  هیچوقت و برای کتابی قیام می کنه ...

عوض کردی عوض میکنم

خودت اول باهام اینجوری صحبت کردی منم با هر کس اندازه لیاقتش صحبت میکنم

عوض کردی عوض میکنم خودت اول باهام اینجوری صحبت کردی منم با هر کس اندازه لیاقتش صحبت میکنم

وای چقد بهم برخورد. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راست میگه دوستمون زن شاغل رو تو هوا میقاپن . سیلی هم نه ها مشت کوبیده بیشرف . مطمئنا به خاطر شاغل بو ...

سال ۸۴ تو یه کتاب در کتابخانه بصورت تصادفی دیدم و خوندم ‌ . دختر دایی متاهلم  میگفت من دقت کردم مردایی که زنشونو دوست دارن بچه هاشون پسر میشه . دوست مامانم پیر شده الآن ( شبیه پوراندخت مهیمنه خوشگل تر از اونه ، البته بگم زیبایی و نازیبایی ربطی به معشوقه بودن نداره ) میگفت شوهرم تو روستا نمیزاشت برم حموم عمومی میگفت زن ها و دختر ها چشمت میزنن خودش کلید حمومو میگرفت نصف شب میبردش حموم خودش حمومش میکرد . تو کارای خونه کمکش میکرد بچه ها رو نگه میداشت ‌ منم گفت خاله همونه دیگه ۷ پسر داری ۱ دونه دختر . مرد عاشق باشه بچش پسر میشه ، انگار قند تو دلش آب شد . 

به همین دلیله که میگن در رابطه مرد باید عاشق تر باشد .

غلط کرده!تو هم میزدیش لهش می کردی بعدم می گفتی تقصیر خودت بود منو تحریک کردی.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
تفکرات قرون وسطا    

پس چرا داداشیای من اینجوری نیستن زن داداشام شاغلن یک کیلو میوه  نمیخرن یا یه شلوار واسه کودکشوننمیخرن فقط طلا و ماشین برای خودش میخره . تازه بچه هاشون شیر خشکی بودن همه ی هزینه ها با داداشامه .

میگم مرد نباید نفسش گدا باشه   باید گلوش پاک باشه ، 

پس چرا داداشیای من اینجوری نیستن زن داداشام شاغلن یک کیلو میوه  نمیخرن یا یه شلوار واسه کودکشون ...

زن خودش بخواد میده ، نخواهد نمیده .

اتفاقا ماها دیدیم مرد حقوقشو میده به زنش تا بهتر مدیریت کنه ، مامانم به بابام میگه مرد کارگاه زن بنا زن باید مدیریت کنه .

زن خودش بخواد میده ، نخواهد نمیده . اتفاقا ماها دیدیم مرد حقوقشو میده به زنش تا بهتر مدیریت کنه ، م ...

خاله ام میگه کارت حقوق پسرم دست زنشه ، عروس خالم باعث شد پسر خالم هم آپارتمان شیک بخره هم ۲ تا ۲۰۶ صندوق دار ،

سال ۸۴ تو یه کتاب در کتابخانه بصورت تصادفی دیدم و خوندم ‌ . دختر دایی متاهلم  میگفت من دقت کردم ...

مردی که طبعش گرم تره احتمال پسر دار شدنش بیشتره، و معمولا خب گرم مزاجا بهتر عاشق زن و زندگی و رابطن  شاید ربطش اینه

ن طلاق ن شکایت و ن خودکشی ارزش نداره خودتو بخاطر یه چیز کوچیک و یه مشت بکشی طلاق هم ک ن اگ بخوان ب ...

میخوام بدونم اگه خودت کنترلتو از دست بدی و شوهرتو کتک بزنی بازم شوهرت مثل تو فکر میکنه . بابا مشت زدن سیلی هم نه ها (🥺🥺 ) تو صورت لطیف و نازک زن توجیه کردن داره .

2706