2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم وسط دعوا میگفت تو اگه زن خوبی بودی....

| مشاهده متن کامل بحث + 97039 بازدید | 882 پست

استارتر یه چیز میگم باور کن انجام بدی مشکلت حل میشه اینکه میگی شوهرت زود عصبانی میشه یعنی یا کم کاری تیرویید داره یا پرکاری .یا انگل داره حالا به خودش اسم انگل را نیار ولی  یه چکاپ کلی ببرش .دست خودش نیست .به دکتر بگو تمام هورمونها را براش نسخه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرت عاشقه عاشق 😍😍😍 جریش نکن سربه سر هم نزارید . شبتون ابدی

عزیزم❤❤

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
طرف شوهر داره ،شوهرشو ول کنه با یکی دیگه قرار بزاره بعد ک باهاش قشنگ جور شد این یکیو ول کنه ؟ من نم ...

خاله زنک خانم اینجا یه سایت زنونست.سعی کن هر وقت ازت نظر خواستن گوهر افشانی کنی.بعد اینم بگم در برابر مردای حیوون صفت این کار خیلی کمه

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
خاله زنک خانم اینجا یه سایت زنونست.سعی کن هر وقت ازت نظر خواستن گوهر افشانی کنی.بعد اینم بگم در براب ...

شما تعیین میکنید من نظر بدم یا نه؟سایت زنونس درسته ولی فعالیت آقایون تو چارچوب خودش تا زمانی که باعث مزاحمت خانومها نشه اشکالی نداره و منم قصدم فقط راهنمایی کردن هست و تمام صحبت هامم تو چارچوب قوانین سایته 

خانوم محترم داری ی زندگیو از هم میپاشونی ،میفهمی یا نیاز به توضیح بیشتر داره؟

راهنمایی اشتباه برای شخص شما تهش ی ارسال پیامه و تمام ،ولی برای اون هایی که دارن انجامش میدن شاید ی عمر پشیمونی رو به همراه داشته باشه

راهکاری که شما داری میگی تو مرکز لاس وگاس هم قفله و دسترسی بهش امکان پذیر نیس  

آموختم که گاهی اوقات همه ی آن چیزی که انسان نیاز دارد ، دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است ،،،
2740
مردها همینن خواهر  شوهرمن دیشب بدون هیچ دعوایی بهم گفت تو مثل راه پله خونمون هستی به درد هیچ ن ...

دو کار بکن. اول برای خودت یک زندگی خصوصی درست کن. شامل  رسیدگی به وضع سلامتی و ظاهرت، مطالعه بیشتر و یک دوست یا مشاور که بتونی باهاش درد دل کنی دوم

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد
شما تعیین میکنید من نظر بدم یا نه؟سایت زنونس درسته ولی فعالیت آقایون تو چارچوب خودش تا زمانی که باعث ...

اولا این که یه مرد که بلا نسبت مرد باید گفت نر بیاد و با همسرش به صرف اینکه اون زورش کمتره و از نظرربدنی ضعیفتره اینطور رفتار کنه اسمش زندگی نیست.دوما منم نظرمو دادم نرفتم براشون خطبه طلاق بخونم که . شما احتمالا همسرتو کتک میزنی که داری ازون آقا دفاع میکنی وگرنه من چیز غیر شرعی و غیر قانونی نگفتم .من گفتم با کسی ازدواج بکنه که انسان باشه و با همسرش مثل برده برخورد نکنه.حالا خودش میتونه تصمیم بگیره