2752
2734
عنوان

دیشب شوهرم وسط دعوا میگفت تو اگه زن خوبی بودی....

| مشاهده متن کامل بحث + 97098 بازدید | 882 پست

بنظرم ی کوچولو ازش دوری کنید تا بفهمه کارش اشتباه بوده ،دست بلند کردن رو هیچ جوره نمیشه توجیح کرد ولی برای بحث درآمد شما،بنظرم پول ارزش نداره 2 نفر زنو شوهر رابطشون سرد بشه ،شما هم بنظرم گاهی اوقات ازش بپرسید که ایا مشکل مالی داره یانه .اگر داره با کمک هم حلش کنید ،مرد نباید دغدغه مالی تو ذهنش باشه ،ولی خب ی جوری هم رفتار نکنید که هر ماه و همیشه رو درامد شما حساب کنه

یا علی

آموختم که گاهی اوقات همه ی آن چیزی که انسان نیاز دارد ، دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است ،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما به سازش و کتک خوردنتون ادامه بدید. واقعا تا وقتی که زنایی مثل شما هستن مردای جامعه ما فکر میکنن ...

من ساختم که الان طعم خوشبختی رو میچشم

اشتباه نشه خیلیا فک میکنن من واقعا میسازمو ساکت میشینم مث زنان چن قرن پیش ولی من اصن اینجور نیستم از سیاستای زنانم استفاده میکنم کتک خوردم اینور اونور جار نمیزنم یه خورده کم محلیش میکنم نادیدش میگیرم همسرم کلافه میشه و برمیگرده سمتم

باید مردا رو خودت بار بیاری تربیتشون کنی به سبک خودت والا مادراشون که نتونستن😂

نه مگه دیوونه ای خودکشی کنی.کاری بکن اون حرومزاده از دست تو خودکشی کنه.

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
اگه زورم می رسید تا سرحد مرگ میزدمش

عزیزم،خیلی دلم سوخت.منم دوسه بار تو دعواها شوهرم زدتم اما آروم و کنترل شده که دردم نیاد زده.منم دوسه با زدمش با اینکه خیلی قوی و تنومنده سرشو میگرفت پایین کتک میخورد که من دق دلیمو خال کنم و آروم بشم.بهش بگو پدر سگ مگه با مردای غریبه دعوا میکنی که مشت میزنی پا چشمم.اگه مردی برو دوتا مردو تو خیابون بزن.من شوهرم یکی دو بار منو آروم زد ده ساله هر وقت یادش میندازم گریه میکنه میگه شرمنده هستم.شوهرت خیلی بی وجدان و بی غیرته.به نظر من یدونه شوهر خوب که واقعا انسان باشه پیدا کن بهش پیشنهاد بده بعد که قراراتون اوکی شد درخواست طلاق به این بده تا بفهمه زن قدرتش خیلی بیشتر از ایناست

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜

اگه می دونی با خودکشی درست میشه خودکشی کن عزیزم ، خوبه پدرومادرت را هم بااینکارت عصبانی می کنی بعد اون هم میگه ببینید با چه آدم عصبی ودیونه ای زندگی می کنم ببخش اینجور گفتم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

مردها همینن خواهر 

شوهرمن دیشب بدون هیچ دعوایی بهم گفت تو مثل راه پله خونمون هستی به درد هیچ نمیخوری فکرکن منو به این حد بی ارزش کرد .... همیشه منو بی ارزش میدونست نه فقط اون همه ادما منو ادم حساب نکردن ارزش نداشتم هیچوقت ، دستی که نمک نداره همینه .... 

عزیزم،خیلی دلم سوخت.منم دوسه بار تو دعواها شوهرم زدتم اما آروم و کنترل شده که دردم نیاد زده.منم دوسه ...

طرف شوهر داره ،شوهرشو ول کنه با یکی دیگه قرار بزاره بعد ک باهاش قشنگ جور شد این یکیو ول کنه ؟

من نمیدونم شما با این افکار به کجا میخواید برسید ولی مطمئنا دلیل اینکه طرف ب ی سال نمیکشه ب بدترین نحو ممکن طلاق میگیره همین افکار اشتباه و به اصطلاح روشن فکرانس

خانم محترم این حرفای شما حتی تو مرکز لاس وگاسم قفله     لطفا عقاید شخصی و هرچیزی که تو دلتون مونده رو برای خودتون نگه دارید و طعم هرزگی (از بانوان محترم و متعهدی که میخونن عذر خواهی میکنم ) رو به بقیه خانومها اللخصوص خانومای شوهر دار یاد ندید

باز ی تعداد ژشت اوپن مایندی میگیرن و الان مخالف این کامنت من میشن  

آموختم که گاهی اوقات همه ی آن چیزی که انسان نیاز دارد ، دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است ،،،
2706