2733
2734
آخه عزیزم🥺

توتین ۹سال هیچوقت نفهمیدم زندگی ینی چی.ارزوی همه چی ب دلم مونده ن مسافرتی ن خوش گذرونی ای.

خودم شوهرخودم بودم تمام کاراو مسعولیتا با من بوده چون اقا شب میره ثبح میاد کلا خوااااااااب همین حتی بچه دارشدنمم با ای وی افه چون رابطه ی انچنانی و مرخصی نداره توتعطیلات کارشونم بیشترمیشه.

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما صبح ها میان تا بعد از ظهر میخوابه  شوهر من تازه رفته سر کار اونم شب کاره

دقیقا ب عنوان ی خواهر میگم اگه امکانش هست میتونه کارروز پیداکنه بفرس کارروز شبکاری داغونش میکنه.زندگی خودتو مختل میکنه

حالا نری توخونه جنگ و دعوا راه بندازیا اگر امکانش هست بره روز کاری.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کار روز نیست پول خوبی نمیدن 

والا شوهرمن ۱۰ساله اینجاس تاااااازه امسال فروردین حقوقش شده ۱۱تومن منتها چون سنش بالای ۳۵هست شرکتا قبولش نمیکنن بره روز کاری مجبوری مونده اینجابخاطر بیمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40